elakartam menni ma egyet üriteni de már senki nem vette fel a telefont!!! Nem értem ezeket a kisasszonykákat!!! PL: Dórika, Stella,Nórika Valaki volt náluk egyeltalán?Milyenek a csajok?
Szexpartner fórum kaposvár
Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
cmelak · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. szeptember 17. 20:37
ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. szeptember 17. 19:38
Látom, továbbra sem sikerült megérteni,de sebaj! De ha elfogadsz egy jótanácsot,mielőtt vádaskodnál,keress egy informatikus havert és ellenőrizd le az ipcímeket vele... Persze tudom én mi a baj,de ez van
:):):)
tigis · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. szeptember 17. 19:07
bujóscica és ilko milyen érdekes mindíg egyszerre vannak fent ! haha ejnye ***moderálva***ha találkozom veled legközelebb kapsz egy hátast mert hülyének nézed a jó népet!
ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. szeptember 17. 09:27
Szia!
Látszik, hogy nem olvastad a beszimet, különben nem írtad volna, hogy Virág motelben van, mert nem ott van!!! Hihetetlen, hogy sokan még arra sem veszik a fáradságot, hogy olvassanank, mielőtt írnak!:)
Ami pedig Alicet illeti, ezt annyira nevetségesnek tartom, hogy nem is kommentálom...
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 17. 09:21
AZERT IRTAM ,,HOGY Ö TUTTI CSAJ,MERT NEKEM IS IRTAK PRIVIBE,,,NEM ISMEREM KI Ö,,,,EGYSZER ERDEKLÖDTEM TELON ES ,,,,
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 17. 09:15
ÉVIKE EZT NEKEM IRTAD??BASZUS EN CSAK ERDEKLÖDÖM ,,,HONNAN A FENEBÖL TUDHATNAM EZZEKET,,AMIT IRSZ!!ELMENT A KEDVEM AZ ERDEKLÖDESTÖL,,
Évike · Lelkes újonc (92 hozzászólás) · 2013. szeptember 17. 08:24
Te Alice-t nem f*ttatják,ő f*ttat.***moderálva***
Ej,de dühítenek ezek a szipoly f*ttató,élősködők,mint ő,megfogadtam ide nem írok.
Más infó a m*damról,mivel ő annyira fölötte áll mindennek,és mindenkinek előbb meg lesi a vendéget és nem fogadja.
Egy új vendégem 1évig nem járt lányokhoz,mert bekapott tőle egy ***moderálva***.Nem rég is volt ***moderálva***
Gondolom,most azért riasztotta a beltenyészet vendégkörét,mert valami baki történt újra és kell a reklám.
Majd,ha újra fent lesz minden lány nézz körbe kik azok,akik túlságosan hasonlítanak egymásra,oda menj ördögöt űzni.
Plussz még ajánlom figyelmedbe Lányfüggő Viktort.Nem a saját kis nyögdíjából járja körbe a lányokat,a m*damtól kapja a p*nzt rá,hogy fel mérje ki f*ttatható.
VIRÁGOT én sem értem miért csesztetitek.Legfeljebb egy hibája van,amit felpanaszoltak.Motel helyett kivehetne egy albit,mert indiszkrét a szitu,és sokakat ez riaszt el tőle.
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 17. 08:03
SOKKAN IRTAK PRIVATBA,,,ES CSAK JOKAT IRTAK ROLAD ,,,KAPOSVARON A LEGSZEBB NÖ VAGY A SZOLGALTATAS ÁTTLAGON FELÜLI,,KEDVESEGED AZ ODAADASOD,,VOLT OLYAN AKI AZT IRTA OLYAN VELED MINTHA A BARATNÖJE LENNEL,,,,EZERT IS MEGLEPÖ,,,,
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 17. 07:34
KEDVES HIRDETÖ!MILYEN OK KELL AHOZ HOGY MEGFENYEGESEK A LEENDÖ VENDEGEKET??ITT NEM AZ A LÉNYEG HOGY VAN E VAGY NINCS,,,DE AKI TUD A SOROK ILLETVE A VALASZOD MASODIK MONDATABAN OLVASNI ,,ANNAK VILÁGOSSÁ VÁLIK HOGY IGAZAT IRTAM,,,EZZEK UTAN MEGGONDOLOM EZERSZER IS ERDEKLÖDJEM E ,,,,
Alice · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 23:32
Nem reagáltam rá, mert nem láttam értelmét. Az ördögűző valószínűleg soha nem akart érdeklődni nálam. Aki volt már nálam, az szinte biztos lehet benne, hogy nincs str*cim. Persze azt sem tudom elképzelni, ha valakinek van is str*cije, akkor ő ok nélkül megfenyegetné telefonon keresztül a leendő vandégeket.
franky · Újonc (33 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 19:19
Most látom hogy már fent is van.
franky · Újonc (33 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 19:17
Nem dolgom Ilkót védeni, de ő nem strici.A régi tagok tudják hogy ki kicsoda.Amúgy Ilko várom a beszámolót a másik oldalra.
ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 19:14
Szia! Igazad van,de így te is célpont lehetsz, amiért ezt írtad...:) De komolyra fordítva,elég szomorú,h ilyesmi megtörténhet:(
bújóscica · Lelkes újonc (71 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 18:48
Ne foglalkozz vele, ő nem vendég hanem m*n*ger, és mivel te alaposan és mélyrehatóan megcáfoltál minden olyan állítást ami a Virág ellen szólt, ezért nincs mit tenni, le kell téged is str*gózni, holott aki figyelemmel követi a fórumokat, nem csak az ittenit, nos ő jól ismerheti a nevedet! Teljesen nyilvánvaló, hogy magukat és pereputtyukat sztároló emberkék irogattak a Virág ellen, ez szerintem mindenkinek teljesen világos volt. Normális vendég csak nevetgélt a beírásokon... ami nagy visszhangot keltett más városokban is.. :-))
Csak azt kellene megérteni hogy nem a lejáratástól lesz valaki sztár, és nem attól lesz több vendége, ha a másikat ócsárolja!
ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 17:50
Alice tényleg szuper,és képzeld, ő tudja h ki vagyok,m többször voltam nála,gondolom jókat nevet,h lestr*ccentőztél:):):)
ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 17:46
Gondolom ez a kedves komment nekem szólt!
Nos, azt kell mondjam,igencsak tévúton jársz:):):) A helyzet az,h én sosrm voltam str*ccentő,és nem is leszek,ellenben az igazat mindig meg fogom írni! De tudod mit? Írj be az oldalra,ahol !!ellenőrzött!! beszik vannak,és tételesen cáfold meg,amit Virágról írtam:D Sok sikert hozzá:)
tigis · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 17:21
egyetértek veled ! voltam és tökéletes volt vele.
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 16. 16:29
EN AZT FURCSÁLOM HA ITT HIRDETNEK ,,ES HA VALAKI ERDEKLÖDIK ,,,MEGFENYEGETIK,,,EN IGY JARTAM EGY KAPOSVARI HIRDETES UTAN ERDEKLÖDTEM,,,AMUGY AKKOR MIERT HIRDETI MAGAT,,,,HA ILYEN MODON REAGÁLLNAK A DOLGOKRA,,,
rocco14 · Újonc (38 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 15:42
Alice? Egyetértek kispasival Én még csak egyszer voltam nála nemrég és olyan volt mintha évek óta ismerne.teljesen le voltam döbbenve.Az eddigi legjobb szolgáltató akivel eddig találkoztam és nagyon szép nő.
Egy kicsit furcsa volt az a telefonos dolog amit írt róla valaki nem olyan rég és az hogy nem reagálta le.
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 16. 12:16
Alice??? Nos,mindenképpen menj el hozzá,mert nem fogsz csalódni. Egy végtelenül kedves,emberséges és szép Nő! Amit csinál,azt mesterfokon űzi és végig olyan érzésed van,mint ha a barátnőddel szeretkeznél. Többször voltam már nála és ha Kaposváron járok Őt fogom keresni mindig. Privátba soha nem fogok írni senkinek. Szóval szerintem ki ne hagyd Őt!