HELLO -INFOKAT SZERETNEK ALICE-ROL MILYEN NÖ?PRIVIBE KÖSZI
Szexpartner fórum kaposvár
Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 16. 10:11
ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 08:15
Helló mindenki!
Azért pár dolgot nem ártana tisztázni, mert úgy látom valaki(ke)t igencsak bosszant Virág jelenléte!:) Először is, a hétvégén voltam nála, és semmi nyoma nem volt azoknak a dolgoknak, amiket itt állítanak egyesek! Hm, talán csoda történt, és pár óra alatt eltűntek???:D Napersze... Egyébként írok is majd róla beszit, de nem ide, mert annak nem látom értelmét! Inkább olyan helyre, ahol nem lehet fikázni, és ócsárolni!:)
Aztán, én nem ismerem a magánéletét, de ha jól tudom mindenki aki elmúlt 18 azt csinál, amit akar! Engem, mint vendéget speciel teljesen hidegen hagy, hogy kivel van és mit csinál egészen addig, míg az nem zavarja a randinkat! Márpedig nem zavarta, ergo... Az más kérdés, hogy erről lehet privát véleményem, de azt megtartom magamnak, és nem teregetem ki semmiféle fórumra sem!
És még egy apróság a végére, csak hogy tisztába tegyünk egy alapvető dolgot, nevezetesen, hogy a negatív reklám is reklám, csak ezt sokan nem értik meg! A képein kívül azért látogattam meg Virágot, mert itt annyian ócsárolták, hogy kiváncsi lettem, mit is tudhat, amiért ez történik!:))
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. szeptember 16. 06:06
Kiskakas! Elolvasva a hozzászólásaidat érdekes...... :DDDDDDDDDDDDDD
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. szeptember 15. 12:47
Vukunk eszmei agymenése újból folytatódik privátban.....! :DDDDDDDDDDDDDDDDD
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. szeptember 15. 09:59
Mint az óvodában.....! :DD
tigis · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. szeptember 14. 15:50
***moderálva***! AZ ÚJ FOTÓN AMIT GYORSAN KITETTÉL HOGY BEHÜLYITSD A NÉPET A VIRÁG TÉRDÉN AZ A TENYÉRNYI LILA FOLT AZ HOGY KELETKEZETT ? BEÜTÖTTE FŐZÉS KÖZBEN? HAHA ! MARIKA TE EZEKET HONNAN TUDOD AMÚGY ? PRIVIBEN VÁROM A VÁLASZOD. KÖSZI
tigis · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. szeptember 14. 15:42
aha. ismerem én is a fazon 60 éves kb kopasz fogatlan éves kb 35 évvel idösebb a lánynál. nem dúl a szerelem köztük az amit marika mond igaz ! figyelj ***moderálva***mit irogatol ennek a lánynak a nevében? mindenki tudja hogy te vagy. azzal hogy fotokat töltöl fel rólla azzal csak azt bizonyítod hogy még életben van. mindenki ismer mindenki tudja ***moderálva***a dolgaidat. házasságot igértél neki hogy elveszed elraboltad szó szerint, ezt is tudjuk. el is vetted azonnal szegényt mert kihasználtad a nyomorát. akkor még nem tudta hogy egy elvetemült str*ci vagy. aztán jöttek a pofonok akényszerítés stb. úgy hogy huzd meg magad. ez a lány elöbb utóbb vagy a pszihiátrian vagy valamelyik temetöi parcellában fog kikötni. gratulálok.
marika · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. szeptember 13. 15:16
ha valaki pihen a csajok közül 2 napot akkor kitörli a fiókját ? ejnye miért van az hogy van itt egy bige aki folyton hülyének néz itt mindenkit? vagy a str*cije? figyelj ***moderálva***! az egész kaposvár tudja mi volt. fevágta az ereit a lány mert nem akar k*rválkodni .tudod ki mesélte? a legjobb barátod aki kocsivel vitt téged érte mert mindenki tudja hogy megint elszökött és agyon verted. ***moderálva**te mint vissza eső kb 8 évet fogsz kapni ha ez a lány felnyom egyszer ! de tudod mit kivánom neked! mert nnem érted meg hogy nem akar keresni elege van az életböl . haza akar menni. ne hülyitsd a népet ok?
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 13. 11:00
MOST KOMOLYAN ,,ERDEKLÖDNI CSAK LEHET HA MAR HIRDETI VALAKI MAGAT,,TUDOM NEM HISZITEK DE IGY VOLT!KAPOSVARI HIRDETÖRÖL VAN SZO ALICE.,HIVOM HIVOM-EGYSZER CSAK EGY PASI FELVESZI ES AZZONAL FENYEGET,,PEDIG CSAK ERDEKLÖDTEM,,
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 13. 08:35
Béla
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 13. 08:35
Szia banya! :)
Engem meg mással fenyeget...xd
Évike · Lelkes újonc (92 hozzászólás) · 2013. szeptember 13. 08:01
Hogy hívják a lányt,aki sz@rul szop?
Nem hívják!
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. szeptember 13. 07:56
És ma reggel privátban ismét Vukunk is vissza tért..... Hál Istennek! :DDDDD
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. szeptember 13. 06:30
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 15:13
Diáklányokat futtat, de mégsem strici! Ki az?
???
Testnevelés tanár!
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 14:15
Ugye szívem!? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Pláne, az a picike 500 km kb..... Aztán együtt futunk, a kocsmába! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 13:12
Gubás csak engem f*ttat (2 tt-vel) minden este a ház körül, hogy fitt legyek és üde! :D:D
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 13:04
Tényleg annak érzem magam! :D
ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 13:02
:)))
ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 13:02
Érezd magad megtisztelve...:))))))