nah már az ördög fényes űzője is betalált privátban..... Szerintem ezek ezt élvezik.....! :DDDDDDDDDDDDDDD
Szexpartner fórum kaposvár
Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 12:21
ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 11:26
Őt én is sajnálom, remélem előbb-utóbb azért...
ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 11:25
Ide is beírom, pontosan értjük a lényeget, szánalom...:)
zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 11:21
Megszökött a Virág!!!
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 10:54
Egyre jobb agyfantázia szüleményeid vannak.....! :DDDDDDDDDDDDDDD
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 12. 06:52
EN CSAK A HIRDETES UTAN ERDEKLÖDTEM TE MEG MEGFENYEGETSZ?TE F*TATOD ALICE,,
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 12. 06:50
SZOVAL TE VOLTÁL AZ...
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 06:48
Ha így is volt, valószínű okkal, te gyökér.....! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 11. 21:51
ÜDV.:SZERETNEM MEGOSZTANAI AZ ÉLMÉNYEM,,KAPOSVARI HIRDETÖRÖL VAN SZO..ALICE,,ERDEKLÖDNI SZERETEM VOLNA ,SOKADIK HIVASRA FELVESZI EGY FERFI ES IGY KÖSZÖN,,NA MI VAN FASZOPO??KERÜLJE MINDENKI HA LEHET EZT A HIRDETÖT,,,,STR*CIJE LEHET GONDOLOM ,,,,
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. szeptember 11. 06:41
KezdődiK! :DDDDDDDDDDDDD
Törölt felhasználó · 2013. szeptember 10. 18:45
NA MI A PÁLYA?VALAMI JO BIGE??
laci76 · Újonc (37 hozzászólás) · 2013. szeptember 10. 09:47
Mendy -nél jártam már. Idősebb, mint ahány évesnek hirdeti magát, viszont szép vékony alakja van. Mosolygós, kedves természet. *r érték arányban szerintem egész jó lehetőség.
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. szeptember 09. 19:52
Ennyi hírdető reget és senkinél sincs fénykép!?!?!?!?!? :DDDDDDDDDDDDDDDDD
cloudless · Újonc (23 hozzászólás) · 2013. szeptember 09. 19:04
done...
marika · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. szeptember 09. 18:06
ki milnyen ? kit ajánlotok? ezek tiszta hülyék? mi ez ? mit gondoltok majd egy pasi baszás után rohanni fog ide irogatni? ha valaki kérdez van egy negativ tapasztalatok rovat és egy pozitiv tapasztalat rovat. gondolom a moderátorok az ip cim alapján tudják azért ki a frankó vélemény mert azt fent hagyják. ezt kell megnézni. mondjam hogy nekem pl. enikő hirdetése tetszik enikő fotói tetszenek? a világon semmit nem jelent. a puding probája az evés.
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. szeptember 09. 18:02
Tudathasadáshoz fog vezetni ami itt egy egy két embernél! :DDDDDDDDD
marika · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. szeptember 09. 17:56
akkor csajozz be!
cloudless · Újonc (23 hozzászólás) · 2013. szeptember 09. 17:29
(félreértés ne essék, l*vém nekem sincs. Elég, ha van a nőnek ;-) )
cloudless · Újonc (23 hozzászólás) · 2013. szeptember 09. 17:19
Eléggé megkeseredett ember lehetsz... Ezek szerint nincs l*véd... Se... :-)
cloudless · Újonc (23 hozzászólás) · 2013. szeptember 09. 17:18
Ha az őszinte érdeklődést érezném ki a szavaidból, szívesen elbeszélgetnék veled magánban, de így... :-)