Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
taibox bajnok · Kvázi-tag (110 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 22:39

Nézegetve a forúmót pár napja elég sok minden fúrcsa ebben Kaposvárban,és vendégek által is minősitett dolgok amik  töbnyire igazzak van pár lány aki el szégyelhetné magát és nem lázadásaival bizonygatná vendég hazzudik !! Jó néhha túlzás ami itt megy de legalább  szórakoztató !:))))

hamárhomár · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 22:16

Vivy vagy vivi nem tudom hogyan irjaa.

 

kefekötő · Újonc (47 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 21:50

Ha győri csajokért vagy oda,miért nem oda írsz.Látom annyian vannak egy városba,mint égen a csillag.

 

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 19:24

A régebbi képein még sötétbarna a haja, csak az újabbakon vörös, te sem figyelsz.

 

Bubu80 · Lelkes újonc (74 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 17:21

Csak éppen azt nem irtad le, hogy kinél voltál, valahogy lemaradt.

 

oscar · Újonc (40 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 16:50

ok köszi irok majd privátba!

Bubu80 · Lelkes újonc (74 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 15:51

Ne haragudj, de én csak a képekről beszéltem, amit azokon látok, és a képeken azért jól mutat a csaj, de ha te személyesen ilyennek láttad, akkor ezek a képek agyon vannak retusálva, látod itt a nagy buktató, a mézesmadzag a dologban. 

 

Ha Győrbe készülsz van pár tuti tippem ha érdekel, privizz rám ha eljön az ideje. Ott majd elmondom azt is hova ne menj, mert van olyan hely is, ahova nem kéne menni.

 

Hali!

 

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 25. 15:35

HAMARHOMÁR EN FIGYELMEZTETELEK IRTAM HOGY KERÜLD KAPOSVART ES LÁTTOD NEKEM LETT IGAZAM,,,,

hamárhomár · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 15:28

Iitt kérték a csajszik hogy valaki már komolyan irjon le egy valódi élményt, hát akkor én leirom milyen szeép délutánt kaptam Kaposváron. Már a telefonozgatás sem volt egy semmi mert jó volna tudni tanulni rendesen beszélni. Elsőre egy motelben mehettem volna de mivel ott portástól takaritónéniigg mindenkí be van avatva ha meglopnap nem fogom sehol találni az igazamat sem. És a prossi a képen amugy is látszik hogy kissebbségi. Két másik csjaszit nem tudtam elérni egy meg olyan *sssz*geket mondott hogy talán azt hiheti hogy hogy a hotel ritzben van. Utoljára a hosszú haju barna csajszít keretsem és dr*ga volt az is de úgy tünt végre korrekt valaki. A képein valóban ő van de semmi különlegesség ruhában meég a szilikon mellei sem tüűntek fel. Emleletes házban kellett mennem lakásra ami nem gond de már ott voltam és a csajszi még akkor is ide meg oda telefonaálgatott mintha én nem is volnék. Ordiitott a zene kicsit idegesíítő volt, pláne hogy akció közben folyton rámszolt hogy ezt nem szabad azt nem szabad, ide ne nyuljak meg oda ne nyuljak és akcio közben bejött az ajtón a kolleganője is. Ez sehol sem volt korrekt és másnak sem ajánlom a. Megyünk Pécsre mert kábeleket szerelünk remélem ott jobb lessz. Ezért szerettem volna ha valaki ajánl valaki korrekt csajszit.

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 25. 15:09

OSCAR HA VALAKINEK VAN EGY KISS ESZE KAPOSVART MELLÖZI ,,,,TENYLEG MASHOL NEM ILYENEK A CSAJOK ,,,HA KELL ORVOSIT IS AD HOGY NEM BETEG,,,,!!GYÖR NAGYON OTT VAN CSAJOK NAGYON JOK ELSÖ OSZTÁLYUAK,,,,,

oscar · Újonc (40 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 14:45

fhu apám ez mind szépség! te itt tényleg kaposváron az alja van. és nézem, pár fotot raknak ki izlésésen nincs nagyólló az asztalon az ovszer mellett. . apám györben vannak a legjobbak igazad van! nem semmi csajok. van választék. ok! kösz!

 

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 25. 14:27

ok nagyon jok a csajok,,,györben!!!!!kaposvari hirdetök,,,hat mar leirtam a hozzaszolasom es törlik is azzonal,,,,,,pedig joga van tudni minden egyes ,,,,,

oscar · Újonc (40 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 14:22

októberben készülök menni amugy oda munka ügyben megnézem az eresztést

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 25. 14:16

oscar.nezd meg györben milyen nagy a valasztek bomba nök vannak,,,es na többit nem irom,,,,

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 25. 14:11

foto alapjan .lognak a mellei...nem lehet valami jo,,,,ne menny kaposvariakhoz csak györiekhez azok jok

oscar · Újonc (40 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 14:07

tényleg stelláról tud valaki valamit mondani? új hús a piacon?

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 25. 14:04

piroska ballag az edöben .miközben a tonala  a farkas veri a farkat.erre a piroska a kurva annyat de meg változott ez a mese

oscar · Újonc (40 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 13:50

a rablók megtámadják a vonatot a főnök ki adja a parancsot : a férfiakat kifosztani a nőket megbecsteleníteni ! megszólal az alvezér főnök a nöket azért nem kéne...erre kiszól egy hang a vonatból : maga csak ne avatkozzon a főnök dolgába!

 

oscar · Újonc (40 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 13:38

a legszebb lány megítélesem szerint enikö.voltam nálla többször . karcsú formás gyönyörű az arca pedig baba. inteligens valóban szük résekekkel.  és elég neki 3 fotó .mert a jó bornak nem kell cégér.

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 25. 13:36

EN TUDNI KI A JO PIPI-DE ÖK IS RABSZOLGAK....CSAK KERDEZETK EN TUDOK MINDENT ,,,DE IDE NEM IROM MERT TÖRLIK,,,


Téma indítva: 2010.02.26., 3763 hozzászólás összesen