Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
oscar · Újonc (40 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 13:32

viccelsz ugye? vak vagy ? nem látod h prios haja van? milyen barnáról beszélsz? elmondom neked mert ismerem személyesen volt vele dolgom. 1. az arcán van egy elönytelen nagy orr. ronda a feje .én takarnám. 2. a melle nem 90 es bár most jol domboritja de igazából olyan 100 as 105 ös és nagyon lógnak. 3. alakja? 100 85 95 kb. túl súlyos, olyan  160 magas 65 kiló kb. nem egy modell. 4. higiénia? kiütéseket kaptam tölle ami ott volt rajta amikor vele voltam azt hitte szunyog csipések. 5. életkora nem 20 éves. hazudik.  legszebb lány? sztem enikő vicky aliz evica .ö egy közepes kurva és olahcg*ny forma és intelingencia .bocs. nem lejáratás képpen irtam. és látszik az arc kifejezésén hogy bántalmazzák. a str*c*je kényszeríti. ö ir helyette is. de igazad van abban hogy lehetne vele ugymond járni. de hogy ki alegszebb azt inkább hagyjuk.

 

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 13:30

Teljes mértékben egyet értek veled. Virág szerintem is nagyon jól néz ki, a kaposvári lányok közül nekem ő tetszik a legjobban, bombajó teste van. Ugyanakkor valóban zsákbamacska szinte az összes (beleértve Virágot is), mert nem lehet tudni, hogy milyen a jellemük, a hozzáállásuk, megadják-e azt a bizonyos barátnő-feelinget.

 

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 25. 13:28

üdv:MIERT TÖRLIK AMIT IROK?CSAK A VELEMÉNYEM OSZTOM MEG MI FOLYIK KAPOSVARON!!MIERT BAJ EZ??KINEK NEM TETSZIK ,,,,?

oscar · Újonc (40 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 13:19

haha ez is jó!

 

oscar · Újonc (40 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 13:18

jó!

 

Bubu80 · Lelkes újonc (74 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 13:12

Burkoltan, de Virágra célzol. Én nem tudom mi az igazság, mint nem városbéli  csak a képekre tudok hivatkozni, és a képek alapján magasan a város legszebb leányzója, már amennyiben a képek az igazságot mutatják. Szép arc, izgató szexi nagy csöcsök, formás popsi, szép lábak, hosszú barna-fekete haj, mi kell még? Ja igen megfelelő hozzáállás, teljesitmény, tiszta körülmények is.

Egyébként olvasgatva az elmúlt hét történéseit itt a fórumon, megmondom őszintén, ha arra adnám a fejem, hogy meglátogassak egy kaposvári lányt, hát komolyan mondom mindegyik lutri lenne számomra, mert itt mindenki szidja a másikat pro és kontra, oda-vissza megy a harc, ezek után döntsd el kinek hiszel, olyan ez mint egy gordiuszi csomó, kibogozhatatlan ki mond itt igazat. 

 

Üdv!

 

oscar · Újonc (40 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 12:44

van egy kurva aki már lassan  az 50 dik fotóját rakja ki magáról és nem érti meg hogy olyan ronda mint egy disznó.nem fogom lájkolni nem vagyok a ***moderálva***. talán ha 2,3 fotó az ami közepesen elmegy...

ez nem a ***moderálva***aranyom. minek képzeled magad szépségkirálynönek?

mit akarsz bizonyítani ? itt még a legmenőbb legszebb lányoknak is max 5 vagy 6 képük van kint.  ***moderálva***

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. augusztus 24. 07:26

Nah egyszer csak abba hagyjátok már a marakodást! Annyi kuki van mint, égen a csillag.....! :D Ugyan ez punciba is! :D

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 23. 16:18

KÉT BARATNÖ BESZELGET!KÉPZELD RÁJÖTTEM HOGY MEGCSAL A FERJEM.MIRE A BARATNÖ A KURVA ANYÁT,,ES KÉPZELD RÁJÖTTEM OTTHONROL HORDJA KOTONT HMM AKURVA ANYÁT,,!!ES KÉPZELD ERRE EN KITALALTAM KISZURKODOM AZ ÖSSZESET---A KURVA ANYÁDAT

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 23. 16:02

MIT MOND A BRAZIL ÖRÖMLÁNY MIKOR LECUMIZA A KUNCSAFTOT?--SZAMBA

kovakukac · Újonc (12 hozzászólás) · 2013. augusztus 23. 15:48

Köszönjük vuk, a helyesírásod még mindig nem javult! :-D

kefekötő · Újonc (47 hozzászólás) · 2013. augusztus 23. 14:24

Most nem fogok senki védelmében állni - vagy éppen pont fordítva, éppen hogy azt teszem.

Szüneltessétek már ezt az istenverte fórumot; egy valaki abbahagyja a sárdobálást, más rögtön átveszi a stafétabotot.

 

Bárki, aki a városból itt hirdet, p*nzt és időt szentelt rá. Mindkettő fontosabb annál, hogy itt egy marék betű bárkinek is az életében akármilyen problémát okozzon! Legyen már egy radikális lépés mindenki érdekében - mert valahogy és valamiért az óvodás szintről képtelenek vagyunk elrugaszkodni! Amíg az egymásramutogatás megy csak, semmi értelme ennek helyet adni. A vendégek meg a hirdetéseket úgyis megnézik, sőt, azt hiszem nekik úgyis az a fontosabb.

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. augusztus 23. 13:51

Biztos, hogy nem! :D :D :D :D :D

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. augusztus 23. 13:50

Nah az király! :D

 

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 23. 12:28

KIÁLLITO TEREMBE N AZ EGYIK NÖ ODAMEGY A TEREMÖRHÖZ.-MILYEN RONDA EZ A FESTMÉNY !!NEM FESTMÉNY EZ KÉREM-HANEM TÜKÖR!!

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 23. 12:25

MINDIG CSAK A SEX TÉMA,,BESZELJÜNK MODJUK A ZENERÖL!-CSINÁLTATOK MÁR ZONGORÁT?

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 23. 12:20

SZERELMES PÁR BESZÉLGET!MOND,SZERETSZ?-SZERETLEK.-AKKOR IS  SZERETNI FOGSZ HA MAR NEM LESZ PÉNZEM?AKKOR IS CSAK NAGYON FOGSZ HIÁNYOZNI!!

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 23. 12:11

 A KURVA NEM AZ AKI A PLACCON ÁLL,HANEM AKINEK MEGVESZED A BUNDAT.MEG A KOCSIT,ES ESTE A FEJE FÁJ,,!

kefekötő · Újonc (47 hozzászólás) · 2013. augusztus 23. 12:09

Azt mondják a viccmesélés a kommunikáció csődje, de ez még eszembe jutott:

 

Fiatal pasas gazdag családba házasodik, ám esküvő előtt odamegy a leendő, már özvegy anyósához.

- Mama, tudja én nagyon szeretem a lányát, és minden vágyam hogy boldoggá tegyem, de van egy rettenetes problémám.

- Mondjad nyugodtan, fiam!

- Háát, elég szégyenletes, de tudja nagyon pici a micsodám..

Anyós rövid gondolkodás után a pasi zsebébe gyömöszöl egymillió forintot, hogy valami plasztikai sebésszel hosszabbítassa meg.

Hapsi örül, még aznap este a haverjaival eldorbézolja az összes pénzt. Egy hét múlva újra jelenése van anyósnál:

- Na fiam, megvolt-e a műtét?

- Meg hát, mama!

- Figyelj fiam, ha már ennyi pénzt áldoztam erre, szeretném magam is kipróbálni az eredményt!

Pasi húzódozik, fintorog, de nincs mit tenni, ágyba bújik a vénasszonnyal. Az kis idő múlva felkiált:

- Azt a rézfánfütyülő istenit neki, ennyi pénzért csak ilyen sz@rt kaptál!? :D

kefekötő · Újonc (47 hozzászólás) · 2013. augusztus 23. 11:59

Pasi szex után a lánynak:

- Édesem, amit tőlem most kaptál, hívjad majd Jankónak!

- Amit meg én adtam neked, nevezzed kankónak! :D

 


Téma indítva: 2010.02.26., 3763 hozzászólás összesen