Zs!
A név változtatásra a "beszámolok" miatt kellett.Tegnap reggel jött az sms,hogy valaki kamu beszámolót írt rólam (Bújóscica 10percre rá feldobta itt,hogy én írtam magamról,érdekesen előbb tudta,mint én,de ott az egész madam bagázs Csilla mamástól),kezdő lapjukra ki volt dobva az egyik képem pirossal kiírva,hogy "kamu" .Nem igazán derült ki belőle,hogy én vagyok e kamu,vagy a beszámoló.Törölni akartam mindent,de semmi.Modi telefonba közölte,hogy semmi közöm hozzá,a saját képemhez sem.Többek közt elmondta,hogy kaptam egy beszámolót,amit reggel megjelentettek,de jelezték felé,hogy kam(kinek állt érdekébe,pont arról az oldalról?!).Mi fene?!Hát vegyem le az oldalról.Nem és nem.Nem fogadtam el semmilyen szabályzatot nem fogadtam el,hogy övé a képem,ha hírdetek náluk.
Mivel a személyiségi jogaimmal,a médi törvényekkel durván vissza él ezzel, feljelentettem a Média Hatóságnál.
Az ominózus képem mindenhonnan töröltem,a nevet átírtam.Legalább jobban hallgatok rá,az Évát úgy sem csíptem,csak nagyanyám akarta.De legalább ez is a sajátom,nem művésznév.
Én azért nem veszem fel a rejtett számot,mert sok volt a kamu bejelentkező.Így,ha valaki nem jön,és nem is szól eltudom menteni a számát.Illetve,ha itt úgy viselkedik és nem akarom még egyszer fogadni,betudom írni a feketelistába.