Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
hajó · Tag (256 hozzászólás) · 2019. július 15. 19:13

Klassz csajszi érkezett a városotokba LINDA személyében. Én személy szerint nagyon sajnálom, hogy Pécsre már nem jár.

Linda!

Nagyon szép vagy az új képeken is. Puszi.

Fiúk!

Vigyázzatok rá és nagyon szeressétek! Helyettem is.

kisbetyár · Újonc (3 hozzászólás) · 2019. május 10. 23:40

Nemrég voltam Noéminál (31), képek valósak, hozzáállás kifogástalan, jó fej csaj. Ajánlott.

lany01 · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. március 15. 12:24

 

Igazából teljesen mindegy mert én ahova járok nagyrészt ugyanazokkal találkozom.Egerszegre nem szoktam és nem is fogok.  nekem is csak úgy szóltak hogy valaki ezt írta fel hogy pasi van a lakásban stb.. félre lett olvasva. További szép hétvégét mindenkinek.sziasztok.dior

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2019. március 15. 08:55

Talán itt az első mondatában olvasható "rosszabb élmény" leírását olvashatjuk igazából, de ha így van akkor is félreérthető. Remélem reagál majd, mert ez így nagyon gáz. 

lany01 · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. március 15. 07:48

 

Hát valamit biztos mert nekem melltartóm sincs..:) és a nevemet sem változtatom.üdv .dior

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2019. március 14. 23:18

Attól tartok itt valamit illetve valakiket összekeversz.

 

roli55 · Újonc (14 hozzászólás) · 2019. március 14. 22:05

voltam Diornál én is ,ennél rosszabb élmény csak 1x ért,de az is tanulságos volt.

Itt röviden ami történt: a melltartót kérésre se vette le,a farkam a kezébe vette 3-4et húzott rajta és húzta is a gumit,utána francia kb 30 másodperc volt.Ezután mondta cseréljünk helyet,ő elfekszik és most nem szeretne kölcsönös franciát se,tegyem be és dugjak.Az üveges szekrényen látom hogy a *** moderálva *** benyitja az ajtót és néz minket,majd eltűnik. Mikor elzsibbadt a lábam kértem hogy váltsunk pózt és legyen ő felül, mert már az elején megbeszéltük a lovaglást,erre közölte hogy pózváltás extra díjas,kérdeztem mennyi lenne,elkezdi +*** moderálva *** ft. Az 1 órában többszöri aktust felejtsed el. Kihúztam a farkam és mondtam hogy én távozok. Kifelé menet a *** moderálva *** ott ült velem szemben a sötét konyhában....

1 óra *** moderálva ***,mellé *** moderálva *^^ a pózváltás? Abszurdum kategória,amint kap a lány egy negatív kommentet ,névváltás és új hirdetés,most Hanna néven fut.

Vigyázat vele!

lany01 · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. március 13. 16:26

 

Naponta pár emberrel találkozom.te két ember között honnan tudod mit csinálok ?úgyhogy valótlant ne állíts..nf csak akkor van ha igényes ápolt, nem fogom boldog boldogtalannak.köszönöm.üdv.dior

simi92 · Újonc (66 hozzászólás) · 2019. február 14. 17:35

Voltam Diornál!Kerülendő!!FUTÓSZALAG!Egy pozitívum-cicik szépek. NF NINCS!Pedig hirdeti!A kölcsönöst addig fogadja amíg gondolja kb. 1 perc!Két vendég közt folyóson törölközővel amit kell megtisztít,parfüm aztán újra kész!!!

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2019. február 10. 06:26

Szia, Kedves!

Köszönjük, hogy tájékoztatsz minket egy "Kétes hirdetőről", akinek minimum 16 helyesírási hibája van a hirdetésében. Kicsit szűkszavúra sikerült a beszámolód. Nem hiszem, hogy bárkinek felállt volna a cerkája, de sebaj, lesz ez még jobb is.

Csók, galagonya99 (akit "leszponzoroztál" még júliusban a Tiffany23 beszámoló kapcsán. A "dühöngö" fórumban még most is olvasható)

 

Roadster · Újonc (25 hozzászólás) · 2019. február 09. 17:00

Nemrég jártam az apróban hirdető Kingánál.Sajnos nem Zalaegerszegen rendel de megéri meglátogatni,ami viszont kár hogy nincs búvóhelye így csak autóskaland lehetséges

puncimániás · Újonc (9 hozzászólás) · 2019. január 05. 11:54

Tegnap este én is tiszteletemet tettem Miránál igaz elég késői időpontban de mint máskor most sem kellett csalódnom(igaz már többször  is voltam nála)és csak csatlakoznék az előttem szóló Szabadoshoz nagyon profi és közvetlen a leányzó 10/10 nálam.

szabados · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. január 04. 18:35

Az imént meglátogattam fél óra erejéig Mirácskát (Mira 29), és abszolút nem bántam meg. Egy pici, de hangulatosra kialakított belvárosi lakásban rendel. Nagyon finom a natúr franciája, bő nyál és minden, ami kell. A mélytorkozást sem utasítja vissza (még ha az nekem nem is akkora kedvencem, de van, aki imádja). Jó pont, hogy olyan dolgokat is lazán megcsinál, amit más hölgyek vagy egyáltalán nem, vagy csak többlet virágszálak ellenében. Csak kérni kell. Annyiból nem volt csak szerencsém, hogy kölcsönös franciát a közelgő piros betűs ünnepnap miatt nem szeretett volna, én meg nem erőltettem, majd legközelebb. Aktus közben nem viselkedik úgy, mint egy darab kő, odateszi magát.  Külön kiemelni a miszi pózt tudnám, nagyon kellemes élmény volt vele, ahogy a hátam, fenekem simogatja közben lágyan, az nagyon állat. (Legalábbis én az ilyen barátnős dolgoktól rendesen be tudok indulni, nem tudom, ki hogy van vele.) Klassz is lett volna ebben a pozitúrában eldurrantani a patront, de mivel előzetesen NFVSZ-t ötöltem ki befejezésnek, és a kettőt egyszerre ugye nem lehet, ezért aztán kiszálltam, és a szájában történt meg a boldog beteljesülés. És mivel még volt pár percem, ezután egy masszázst is kaptam zárásnak. Nem csak ímmel-ámmal csinálta, érződött, hogy ahhoz is ért. Kellő erővel, tempóval csinálta, tudta, hová kell nyúlni. Szívesen élveztem volna tovább ez irányú tudományát is, de sajnos letelt az idő, muszáj volt indulni. Ajánlom a hölgyet, tényleg korrekt és vendégcentrikus.

Picike64 · Újonc (6 hozzászólás) · 2018. december 31. 10:14

Drága Virág mikor térsz már vissza ? Nálad jobb szerető nincs a földön !

BUÉK mindenkinek és puszi neked Virág !

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2018. december 06. 20:41

Már nem először és vélhetően nem utoljára ismét a punciirigység kárvallottja lettem. Azért írok a városi fórumban, mert itt talán a kedves vendég magára ismer. Nem szép dolog a megszerzett információkkal visszaélni. Az információkat azért osztjuk meg, hogy mindenki jól járjon. A leendő vendég és a jó szolgáltató egyaránt. A vendég egy jó élménnyel lesz gazdagabb a hölgy pedig több és vélhetően normálisabb partnerrel találkozik. 

A punciirigyet az különbözteti meg a többiektől, hogy az értesüléseit nem csak a maga javára fordítja, hanem egy vagy több vendég lejáratására is. Így természetesen a hölgy szemében lojálisnak tűnik a punciirigy és innen már egyenes út vezet a lejáratott személy körön kívül kerüléséhez. Pedig pont fordítva van. A punciirigy csak magára gondol, míg a hölgyet tabuk nélkül ajánló vendég sokkal inkább gondol arra, hogy a szolgáltató jó forgalma esetleg a lány gyakoribb ittlétét eredményezi és nem mellesleg arra, hogy ne érjen csalódás senkit sem, hisz önmaga is elégszer járt már pórul.

A konkrét esetben - a lány nevét nem írnám le - gyakorlatilag olyan sok személynek ajánlottam a lányt, hogy képtelen vagyok visszaemlékezni arra, hogy valóban elejtettem-e azt az információt vagy sem ami kiverte a biztosítékot nála. Mivel hiszek neki, így ezt elfogadom és beismerem a hibámat. A második dolog viszont szemenszedett hazugság, amit biztosan sosem mondtam ráadásul nem is igaz.

Ha ráismer magára az illető és miután kiörömködte magát a jól végzett dolga kapcsán azért gondolkodjon el, hogy legközelebb is eljut-e hasonló lányhoz vagy ki kell majd próbálnia 8-10 finoman szólva gyenge hirdetőt mielőtt újra hasonló élményben lesz része.

A lánynak - már ha olvassa - csak annyit fűznék hozzá, hogy az utolsó kérdésére a válaszom az, hogy nincs harag. Egyfelől megértem, hisz azt hiszem mindenképp csalódott bennem, másrészről talán meg is lehetett volna normálisabban beszélni, hisz arról a dologról amit rólam állítottak kevesen tudják jobban nála, hogy nem igaz. Mindettől függetlenül én továbbra is ajánlani fogom, hisz a szolgáltatása úgy gondolom jóval átlag feletti minőségű mindenki számára. Természetesen az inkriminált részt mellőzöm, még ha rákérdeznek is.

szabados · Újonc (4 hozzászólás) · 2018. november 29. 21:16

Az imént meglátogattam Judy (36)-ot.  Nem akarom nagyon bő lére ereszteni, a lényeg, hogy nem csalódtam. Fél órás kaland, környezet megfelel, tisztaság van. Átlagos arc, jó test, szép cickók. Kedves, beszélgetős partner. Fürdőből visszatérve sejtelmes félhomály fogadott, ha jól emlékszem, csak a tévé világított (de lehalkította természetesen). Normál dolgokra + ráadásként NFVSZ-re mentem. Franciája az én ízlésemnek eleinte a kelleténél erőteljesebb volt, de a végén a kis kézimunka, majd eldurranás a szájában kifejezetten jól esett.A lovagló pózt ne hagyja ki, aki elmenne hozzá, abban nagyon profi.

sakal · Újonc (11 hozzászólás) · 2018. november 23. 20:43

Pamela, korábban Kristin és Laura. Egy lányról van szó.
Dinka76 is írt róla néhány sorral lejjebb.

És én is ugyannezt tapasztaltam a hölgynél úgy fél éve. Úgy látszik könnyebb nevet változtatni, és jelentgetni a hosszászólásokat, mint normálisan hozzáállni a dolgokhoz. Újabb névként javasolnám például a Lois-t, az még nem volt.

Hidan · Újonc (5 hozzászólás) · 2018. november 20. 10:17

Denissanál ugyanez a helyzet...kicsit már kezd nála "futószallagos" lenni a dolog azt se tudja hogy kit mikorra hívott, ezért az időpont egyeztetés és a diszkrécióról ne is beszéljünk...

 

puncimániás · Újonc (9 hozzászólás) · 2018. november 15. 18:41

Pamela 23 nem a legjobb élményekkel távoztam tőle úgy látszik nem mind arany ami fénylik,óranézős sietteti az embert minél hamarabb letudja aztán mehetsz is még ha 20 perced hátravan 

Kicsike22 · Újonc (1 hozzászólás) · 2018. november 14. 22:16

Köszönöm szépen puszi 😘


Téma indítva: 2010.02.25., 834 hozzászólás összesen