Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2018. július 23. 20:03

November elseje óta ez volt az első masszázsom. Nem mertem volna nemet mondani, de nem is bántam meg. Kellemes volt.

 

Berthier · Újonc (9 hozzászólás) · 2018. július 23. 14:50

 

Nekem a masszázs tetszik a történetedben a legjobban! Bírtad mi? :))))))) XDDDD

Berthier · Újonc (9 hozzászólás) · 2018. július 23. 14:48

Valóban csak előítélet volt Részedről Mester! :) Majd meglátod Te magad is mert biztosan visszatér még Debrecenbe. :)

Attól még lehet jó( és valóban az is!),hogy a generációja általában itt vidéken gyengén teljesít. Így erős a kontraszt a gyémánt és a szén között.  Szép napot! :) 

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2018. július 22. 20:21

Tiffany23

1 óra

Kellő felvilágosítás birtokában indultam el a hölgyhöz. Úgy döntöttem, ha itt sem kapom meg azt amire vágyom, akkor már nem sok lehetőségem marad és nekem ennyi elég is lesz ebből a játékból. Hibátlan, természetes szépség fogadott az ajtóban széles mosollyal. Miközben a cipómet vettem le megsimogatta a vállamat. Álmodom? Szerencsére nem. Könnyű szívvel váltam meg a bajuszostól. Zuhanyzás után kértem egy kis bújást majd franciázni kezdett Tiffany. Nem tudom igazán leírni. Olyan volt mintha egy önálló életet élő selymes punci táncolt volna a farkamon. Egészen frenetikus és egyedi volt. Lovaglással kezdett, már ekkor majdnem elsültem. Közben csókolt és simogatott. Csak ezután mentem le alulra szájjal, de már rohadtul nem bírtam magammal és fél pec múlva már újra benne voltam, ezúttal elölról. Többször összenéztünk és nem tűnt rosszkedvűnek. Nagyon bájos volt. Nem sokáig tartott már a dolog. Kaptam masszázst és egy érzelemdús beszélgetést. Csoda is történt velem. Nem tudom mikor volt olyan, hogy képesnek éreztem magam egy második menetre, de most többet ért egy intelligens nővel való társalgás. Belőlem kijött az elmúlt hónapok feszültsége, olyan volt hazafelé, mintha több kilóval könnyebb lennék. 

Feltétlen ajánlom minden normális embernek. Talán egy trágár kifejezés sem hagyta el Tiffany száját az eszmecsere alatt, ami így utólag különösen kellemes érzést vált ki. Sajnos én nem voltam ennyire kultúrált, de legközelebb jobban ügyelek majd a szóhasználatomra.

Berthier · Újonc (9 hozzászólás) · 2018. július 15. 15:52

Egyetértek! Immár 9 x voltam Mirával és itt vidéki viszonylatban valóban egészen jó! 

 

 

puncimániás · Újonc (9 hozzászólás) · 2018. július 13. 17:11

ÉN IS JÁRTAM A HÖLGYNÉL NEM IS EGYSZER MINDIG A MAXIMÁLISAT NYÚJTOTTA ÉS BIZTOS MEGLÁTOGATOM MÁSKOR IS

 

Rico90 · Újonc (30 hozzászólás) · 2018. július 08. 15:11

Mira tényleg nagyon jó, viszon nehéz elérni!! Voltam nála, leszek is, csipem nagyon., de a kontkat rettenetes!!

 

Rico90 · Újonc (30 hozzászólás) · 2018. július 08. 15:10

Annabelle 27. Elmegy kategória., korántsem úgy néz ki mint a képeken, telefonban kedves élőben lekezelő., miután rászóltam változtatott.. hozzá állása 10/4. Külső 10/7. Stílusa 10/2. Műsora 10/5. Összesítésben nálam 10/5 nagyon jó indulattal, ellenben a ***moderálva***. szóval mindenki vonja le a tanulságot az én hibámból, aki meg kíváncsi az tapasztalja meg! Béke!

Boykahun · Újonc (5 hozzászólás) · 2018. június 27. 18:23

Mirát mindenkinek csak ajánlani tudom ! Igazi barátnő feeling ! Nekem messze vele volt a legjobb minden tulzás nélkül ! :)

sandokan89 · Újonc (53 hozzászólás) · 2017. július 23. 15:03

Ha esetleg valaki Vanduson gondolkozna. Pár hete volt Sopronban, volt 1-2 negatív tapasztalat másnak is vele hogy iszonyat sietős, legyen hamar vége aztán viszlát. Felnőtt emberek vagytok, senkit nem beszélnék le, csak gondoltam szólok nehogy megbánjátok mint én. Amúgy iszonyat csinos lány, ilyen téren panasz nem lehet rá

Mákosguba · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. július 04. 19:24

Sziasztok sors társak érdeklődnék hogy volt már valaki a hölgyeknél?

jenny (21)

szelina (29)

Fent vannak a listámon de jól jönne némi infó 

Köszi 

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. június 16. 14:36

Látom valakinek megint nem tetszett amit írtam, de sebaj. Abba is hagyom a fórumozást az egerszegi fórumban nehogy az illetőnek székrekedése támadjon a beírásaimtól.

Búcsúzóul néhány jó tanácsot javasolnék fiatal és kezdő barátaimnak. Én is közel két évtized után kerestem szexpartnereket. Az idők a szokások megváltoztak, nekem is szinte teljesen új volt ez az egész.

 

Ha csak szex kell, akkor menj félórás programra. Barátnő feelinget igazán csak minimum egy órában fogsz érzékelni, sokszor csak a második találkozáskor hullanak le igazán a falak.

Ne foglalkozz azzal, hogy nem vagy jóképű vagy nincs 20 centis bránered.

Már a telefonbeszélgetés közben próbálj meg kedves lenni, ne nyökögj. Inkább próbáld meg százszor elgyakorolni amit mondani akarsz.

Ha van lehetőséged már otthon is fürödj meg. Két mosdás után csak jó leszel. Nincs kínosabb annál mikor visszaküldenek a fürdőbe. (Félreértések elkerülése végett velem ilyen nem fordult elő :-) )

Ahogy belépsz az ajtón próbálj meg valami kedveset mondani, mosolyogni ne a lányt méregesd. Az első benyomás nagyon fontos.

Próbálj meg ráhangolódni a hölgyre ne az adott pillanatban döntsd el kihez mész és ne egyből akarj menni.

Nem mindenki olyan szép mint a képeken, de ez benne van a pakliban ettől még jól is elsülhet a dolog. Legfeljebb nem mész többet. Régen sosem láttam képet a lányról valahogy mégis kibírtam mindig.

Legfontosabb a kedvesség. Ahogy ők eljátszák a szeretőt, te is el tudod. Nekik is jól fog esni és akár még odaadóbbak lesznek tőle. Úgyis lesznek olyan lányok akiknél majd magadtól jön az udvarlás, na ők lesznek azok akiket mindig várni fogsz. Nőhöz menjél, a szeretődhöz! Ne .....-hoz.

Ne kérj gumi nélküli aktust! Azzal egyből el is kaszálod magad a 99%-nál.

 

Lányoknak csak annyit tanácsolnék ha szabad, hogy az idejüket osszák be jól. Tartsanak szünetet és ezt kalkulálják bele. Időpontos embereket csörgessék meg. Tudom, nektek ő csak egy a sok közül de annak a szerencsétlennek lehet a hét vagy a hónap vagy akár az év megmozdulása a dolog. Szerencsére nekem mindig épp időben szóltak, de sok ilyet lehet olvasni, hallani.

 

Ha gond, hogy itt van a hozzászólás nyugodtan mozgassátok át az általános beszélgetéshez.

Aki óhajt privátban továbbra is megtalál. Csókolom.

 

 

89765312 · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. május 18. 07:41

 

 Alapvetoen vidam termeszetu vagyok, es nagyon jo volt veled okorkodni. ;)  NAGYON REG  JOTT RAM A NEVETO GORCS FOLEG ENNYI IDEIG. . 😂

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. május 17. 23:41

 Ez a "haha" nagyon kellett a hozzászólás végén. Látom nem bírod abbahagyni a nevetést :-))

Szerintem valamelyik lúzer munkatársam volt. :-)

 

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. május 17. 23:36

 

 Most voltam kettesben is vele. Biztos nem felejtem el egy darabig. Olyat mondott amit mindig is szerettem volna hallani. Nem is tudta mennyire jólesik amikor mondta, pedig legszívesebben kiugrottam volna az ágyból örömömben. Furcsa szomorúság van rajtam mert holnap elmegy, de remélem még találkozom vele.Ezt az estét biztos nehéz lesz feülmúlni.

Kinga bőven hozzátett a hármas együttlétkor., engem letaglózott rendesen.

zs1987 · Őstag (377 hozzászólás) · 2017. május 17. 18:26

 Ebben az esetben nagy fába vágtad a fejszédet, ha Diamond mellett bevállaltál még egy lányt. :O Közülük csak Diamondnál voltam, ő tudom milyen, szóval az esetemben nem tudom elképzelni, hogy Kinga mit tudott volna még hozzáadni az együttléthez, hogy még teljesebb legyen, mert Diamond annyira kitöltötte az egészet. Tényleg az a bújós, kedves jellemű lány, aki a jó szex mellett még a pici lelkünkkel is foglalkozik. :)

 Bár a képeket végignézve, Kinga is jól néz ki. Gondolom nem véletlenül vállalnak egymással hármas együttléteket is, biztosan neki is hasonló lehet a jelleme, jól megérthetik egymást. :) Elhiszem, hogy azt se tudtad közben, hova nézz és nyúlj! :P :DDD

89765312 · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. május 17. 15:14

 

 Szia! Köszönjük,az élmény beszámolodat. Nagyon kedves vagy. Aranyos voltál, reméljük  mihamarabb találkozunk veled.. Puszi.. ;)

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. május 16. 23:20

Katartikus élményben volt részem. Kinga25 + Diamond30. Ez volt az első, hogy 2 nővel voltam egyszerre. Nagyon aranyosak, kedvesek, bujósak és megértőek voltak. Olyan volt mintha egy buliban lettem volna kedves ismerősökkel, akiket ezer éve ismerek. Mindketten odatették magukat a szexben is, egy rossz szavam nem lehet. Azt sem tudtam hova nézzek, nyúljak......

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. május 14. 17:23

 

 Szia! Érdekes teremtés lehet. Volt, hogy egyszerre hírdetett Zegen és Kanizsán illetve Zegen és Sopronban.

SunSunny · Újonc (4 hozzászólás) · 2017. május 14. 04:06

Sziasztok!  Barbika 29 nél volt már valaki? Mi a tapasztalat , ha igen... szerintem a fotói csalókás, csak növelni akarja  a népszerűségét :)


Téma indítva: 2010.02.25., 827 hozzászólás összesen