Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
papa8900 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. február 18. 08:23

Tud valaki korrekt dominát Zalaegerszegen? Köszi!

Jenyykeee · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. február 16. 20:30

Te nem tudom milyen tèv hitekbe vagy kb 2-3 hete van itt Zegen! De te ezt biztis tudod! Am meg miaz hogy a te nevedet használja bizti a tièd XD hatalmas vagy! Jah ès ha a TE nevedel dolgozik mèrt Nikit írtál XD nagyon komoly! Szabad ország szabad választás! Nah meg jah jobb nő vagy mert van helyed hihii Èn nem mondok vèlemènyt mert nekem nem szokásom mást le járatni! Tudom nekünk hely nèlkül is hogy megy neki is nekem is! ;-)

Dorina22 · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. február 16. 16:28

***Kérjük az Önreklám mellőzését!***Dorina22

 

 

szia jenike.nem tartom konkurenciának mert ez magába is hülyeség hisz nem egy helyen dolgozunk én sokkal jobb csaj vagyok mint ö..Neki,nincs helye, velem elentétbe van egy nagyon jó helyem.

lakásom ahol dolgozok.az  hazugság hogy nem rég jött Egerszegre.nah mind1.amugy köszönöm h. megváltoztattátok a nevét sokadszorra.

Jenyykeee · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. február 14. 18:27

"Szia Dorina én az emlitett lány barátnője vagyok nem letél utánozva azért is irtuk át a nevet mert látunk van Dorina nevü hirdető ha meg figyelted volna Nikolet let most át irtuk Vaneszára az előt -nikolett volt nem utánoztunk ne legyél ebe a hitbe! amugy meg hogy szar ez nem igaz 2hete tartozkodik zegen és már töbször előfurdult hogy jöt hozá ugyan az az ember ezt nem hiszem hogy szar de persze neked gondolom konkurencia és ezért is találsz ki minden félét Jeny voltam

Juni · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. február 14. 18:16

szia

Dorina22 · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. február 14. 16:37

Mindenkinek!!Zalaegerszegen egy nikoletta névre halgató munkatársnőm állandóan változtatja a nevét.az én nevemet használja(Dorina)mi ebben a jó neki nem tudom.nem tudom hol dolgozik de vendégeimtől tudtam meg hogy a nevemet használja.azt is elkell mondanom hogy a vendégeim akik voltak nála csak panaszkodtak rá .SAJNÁLOM.hogy ilyen és hogy a VL.szerkesztősége nem tesz ellene semmit.ez szemétség.

 

Kissz26 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. február 10. 00:44

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Sziasztok voltam Jenyvel csak ajánlani tudom nagyon jól csinál mindent! Múlt hèten Nikolet nevü barátnöjèt is hozta magával igy be indult egy hármas igaz egymásal nem csinálták de velem anál inkább olyan èlmènybe volt rèszem mint edig mèg soha. Meg èrte hozájuk menem! Aranyos korekt csajok

petti · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. február 08. 12:22

Sziasztok!

Dorina 22- röl lenne vkienek vmilyen infója?Tetszenek a fotói es erdekelne h érdemes e meglátogatni.Elöre is kösz az infot!

roli55 · Újonc (14 hozzászólás) · 2015. február 04. 21:06

sziasztok.

én már voltam Jenyvel többször is,és nekem nagyon bejön főleg mert jó a dumája XD

franciája nekem nagyon bejön,és a szex is jó vele.

Gabk82 · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. február 04. 09:13

Sziasztok! Jeny 19-ről mi a véleményetek, volt hozzá már szerencséje valakinek közűletek? Köszi a választ!

freeebandi · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. január 16. 08:20

Krisztin 32 is volt szerencsém. Ott a lakás nem olyan tetszetős, da célnak teljesen megfele. A högy aranyos kedves, a képeken ő van és ügyes is!

 

Remélem tudtam segíteni annak akit érdekelt! :)

freeebandi · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. január 16. 08:17

Hello!

 

Vanda 31 nél jártam! Zalaegerszegi viszonylatban kiemelkedő! Aranyos, kedves! A lakás nagyon szép!

 

Üdv!

apuci · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. január 10. 01:16

Sziasztok.Sajnos nagyon rossz véleményem van Melisszárol,mert egy gyors numerára vágytam,és az autómban le is rendeztük,és mikor haza értem akkor észre vettem hogy eltünt a mobilom és a pénztárcámból plussz egy tízes. Ezért mindenkinek szívesen ajánlom :(

KANJOKER · Újonc (5 hozzászólás) · 2015. január 02. 13:12

Boldog újévet kivánok!

Törölt felhasználó · 2014. december 30. 15:22

Boldog Új Évet Kivánok mindenkinek!

czibi · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. december 23. 08:40

mindenkinek  kelemes  karacsonyi ünepeket és    bolldog    ujjévett  kivánok

Törölt felhasználó · 2014. december 21. 12:03

sziasztok! :)

Törölt felhasználó · 2014. december 17. 08:41

Vicces vagy!itt felhäborodva irsz nekem,privatba meg byalogatsz.figyelj en kitöröltettem regimet nem akarok irni se neked se senkinek.szep karacsonyt pa 

Törölt felhasználó · 2014. december 15. 09:08

Zsanett nagyi es grof kurator en nem tudom mit kevertek.en nem tudok semmi*** moderálva ***.

zsanettel nincs semmi kapcsolatom en azota ferjhez mentem olaszban ancona ban èlek,bmw vel jarok igazo olasz lisztböl sajat kezzel csinalom Pizza 

sono sposato il mio amore ,,,,,,,,

csak ferjemnek èlek.k*rvasagot 2009ota règ befejeztem vègleg.egy ideig osztrakba laktunk de ferjem cège jobb älläst kinalt ezert olaszba lakunk

helyetekben ovatos lennek ki mit irogat!

zsanettel nem vok semmi kapcsolatba ,latom olvasom milyen agressziven hirdet h elsö osztaly parnazott,meg nincsalku ezek mind azert vannak mert nem k**es.egyebkent semmit se lehet k**esni mar ebböl.en itt olaszba takaritonö vagyok 4oraba jobban keresek mint k*rvakent anno.egyebkent uramnak kkoszonhetöen èlek jol most rakattam 3ik oriasi xxxl mell implatatumom 7***moderálva*** volt .normalis èletem lett,teszek fel 1 fotot milyen szep hajam volt eskuvomre most ujra olaszos fekete vok .adios 

en nem irok senkiröl most is csak ezert regisztralram h elmondjam ovatosan irogassatok.mert en nem tudom h *** moderálva *** lenne meg le lett zarva.Èn bèkèn hagyom nagyit es ö se irogasson 

 

 

Video m itt van de kb 5ora kell meg elbiraljak es nyilvanos lesz,csok a ny*morba haza

 

 

***moderálva***

czibi · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. december 15. 07:36

péteken    jártam    lizánál nagyon   jo  volt  propájátoki   nembányátokmeg


Téma indítva: 2010.02.25., 880 hozzászólás összesen