Pozitív tapasztalatok

hálószoba · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. február 11. 09:05

Üdv. Mindenkinek!

 

A minap böngésztem a debreceni lányokat és érdekelne egy-két átélt korrekt tapasztalat. Konkrétan a Helga nevű hírdető érdekelne, így elsőkörben. Ha esetleg járt nála valaki, megköszönném értékes tapasztalatát, a lányra és környezetére vonatkozóan.

 

Előre is köszönöm.

 

torsten · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. február 12. 08:42

üdv mindenkinek!

a minap jártam Győrben Mucinál. Mindenkinek ajánlom, mert kedves, megbízható és tudja a dolgát. Kellemes élményben lesz részetek a lány értelmes és korához képest szép!!

Pet0101 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. február 14. 22:48
Emy-Győr Nem vagyok az a forumozos tipus,de ezt ugy gondolom férfi honfitársaimnak tudni kell.A minap egy uj győri leányzonál-hölgynél jártam.A képek amivel hirdet meg egyezett,azzal ahogyan fogadott.Nagyon kedves,szép arcu,ápolt.Kellemes környezet,tisztaság.Nagy cickok aztán végkép levetek a lábamról.Egy felejthetetlen egy órás programot kaptam tölle,és csak annyit mondanék,hogy blowjob qween!!
Szabolcs · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. február 16. 12:28

Voltam Krisztinánál sopronban,nagyon kedves lány és korekt.

Kivételesen ápolt,igényes nő és élőben mégszebb,

mint a képeken.

Petra szolnok · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. február 17. 08:46

De gáz...........................

torsten · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. február 18. 08:10

halló mindenki!

tegnap Muci ismét elvarázsolt, régóta hozzá járok és- idősebb korosztályt képviselem-végtelen türelmével és odaadásával mindig ifjabb éveim élményeit adja vissza.

yanx · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. március 06. 20:11

Sziasztok!Én csütörtökön jártam Debrecenben Zsófinál,hát,eszméletlen csaj,formás,kedves,odaadó,finom.nem kell noszogatni.22 éves,mindenkinek ajánlani tudom.

yanx · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. március 06. 20:20

Helyesbitek,Zsófika,nem Zsófi

ZsBrath · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. március 08. 12:43

Szép Napot Mindenkinek ! közel tiz nappal ezelőtt látogattam meg, egy új(Hajduszoboszlón Candy,mostanában kezdett el hirdetni) lányt ! Nem vagyok az a tipikus forumozó, néha olvasgatok, és mérlegelek mielött egy olyan helyre látogatnék ahol még nem jártam. Harmadik, talán negyedik éve járogatok az idömtől és zsebemtől függően, többé kevésbé rendszeresen kikapcsolódni, de!? Régen találkosztam ilyen lányal !! Olyan vólt mint egy finom desszert !! isteni az izze !! Mint egy igen jól hangolt hangszer ! mint egy tökéletes klasszikus blúzz dallam. Az egyettlen negativum, hogy kevés volt az  1 es 1/2h amit együtt töltöttünk. Minden forintott megért ez a randi ! Remélem lesz még alkalmam kikapcsolódni vele?!?

passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2011. március 22. 12:09


Hello! voltam nála nagyon kedves de a képek meg sem közelítik élőben! Még üdítővel is megkínált!

passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2011. március 22. 13:51


Most már nincs fent! Egy tel számot dobsz!

ZsBrath · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. március 27. 20:40


Ha nincs fent ?! aszt jelenti most nem hirdet, az az nem fogad Új vendégeket ! tartsuk eszt tiszteletben ! légy türelmes, és figyeld a hirdetéseket ! mikór újra hirdet ?! tárcsáz ! sok sikert !

Candy · Lelkes újonc (44 hozzászólás) · 2011. március 28. 20:19

Helló fiúk!Szia drága Zs!

Nyugi,megvagyok,csak technikai zűrzavar miatt nem találtok az oldalon.De hívhattok bátran.puszika

italia · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. március 30. 16:53

Drága Blackangel(28)!

 

Csodálatos volt Veled lenni márc. 12-én délelőtt.Nagyon nagyon kedves vagy, aranyos, fantasztikus élményben volt részem. Azon leszek, hogy minél hamarabb újra találkozhassunk.

Minden jót kívánok Neked! Puszi!

yanx · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. április 19. 14:26

Sziasztok!Újra meglátogattam Zsófikát Debrecenben,nem semmi csaj,nagyon kedves,igazi barátnő feeling,próbáljátok ki.

davidovo · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 21. 05:34

Üdv! tegnap jártam a Debreceni Cleo-nál!

aranyos, csinos, figyelmes! ajánlom mindenkinek.

goaud · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. május 26. 09:27

Nem vagyok rutinos fórumozó, de ezt gondoltam megosztom veletek... Nellinél jártam múlt héten és végre nem bántam meg! Az a lány az, aki a képeken szerepel és maximálisan megkaptam azt amit kértem. Az ***moderálva*** olyanok mint máshol, a cumit taníthatná, kis kezezés, inkább szívja :) előtte pedig bevezeti az őrmestert a hatalmas gyönyörű mellei közé. Ezek után elég hamar elsültem, de nem bánom, az élmény csodás volt. Köszi Nelly, ha tudok beugrom!!!

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2011. május 31. 18:48

Akkor menj el, próbáld meg felhívni, jelentkezz be. Az igazi valóságot szeretném olvasni!

bambi · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. június 04. 10:18

hali....ki tud valamit párduc felhasználonkról

bambi · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. június 04. 10:22

hali willy  te   beszéltél párducal....tudod  ki az

 


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen