Pozitív tapasztalatok

Pityu79 · Újonc (0 hozzászólás) · 2016. március 09. 12:54

Helló. Valaki járt már mendynél? Debreceni. Vélemények? 

Dark Horse · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2016. március 08. 11:49

Minden Kedves Barátnőmnek eredményes napot, gáláns vendégeket és sok boldogságot kívánok!

Georghe · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. március 05. 21:46

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

ROXANA(18) Zahony

Mar regota tartozom ezzel Roxinak.

Szeptemberben volt az elso találkozásunk, azota minden heten rendszeresen meglatogatom.

Mindent megad amire szuksegem van :)

Lakása nem tul nagy, viszont annal nagyobb szeretettel fogadja vendegeit ,celnak megfelel ,tiszta, es otthonos!

Minden kivansagomat lesi,  nagyon kedves es tisztelettudó!

Nagyon gyonyoru alakja van akarcsak a kepeken,  ,mindig finom illata,  es es barsonyos bore elvarazsol .

Nagyon tudja a dolgát,  köpködös, mélytorkos, bőnyálas franciája 10/10-es.

Mindig kenyeztet, mellett ellazulok, kikapcsolódok.:) 

smasszasa  is isteni viszont azon meg van mit gyakorolnia de lazulasra tokeletes !:)

Kozben jókat lehet vele társalogni mellesleg nagyon okos lany is!:)

Ajánlott kategóriába helyezném a holgyet! 

Fantasztikus egy teremtmény, tudja és szereti is a vendégek kívánságát teljesiteni!

Daneel · Újonc (0 hozzászólás) · 2016. február 19. 22:07

Barátaim!
A napokban voltam Sidney-nél.
Ha tehetném receptre írnám fel. :)
Nagyon kedves volt meg minden. 10-ből 10 :)

Törölt felhasználó · 2016. január 27. 22:30

Nemrég voltam a Kecskeméti ,,Kriszti 30,, nevű hölgynél aki nagyon kedves,és ügyes,mellesleg olyan gyönyörű kék szemű és arcú,mint egy kisangyal.Cicus 30 nevű hölgyről már szó volt korábban mint a város krémje,aki a férfivágy tökéletes kielégítője,és nem okoz csalódást.Cher 36 és Liliom 21 nevű hölgyekről is szó volt korábban,akik ha annyira nem is profik,de rendesek,odaadóak,és megbízhatóak.

jocó31 · Újonc (0 hozzászólás) · 2016. január 13. 09:49

***Kérjük az Önreklám mellőzését!*** Iza23 Pécs

 

Pécsen Izát ajánlanám mindenkinek! Nem vagyok Pécsi de visza fogok járni hozzá! csodás, mosolygos....minden patent! 

Törölt felhasználó · 2016. január 04. 18:57

Kecskeméten ,Anna 24, Cicus 30,Jázmin 24,Cher 35, csak ajánlani tudom mindenkinek,mivel kedvesek,rendesek,és megcsinálják azt amit beváállaltak.

signet · Újonc (6 hozzászólás) · 2015. december 31. 14:27

melyik bella? mert van több is!

 

bandy45 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. december 21. 12:17

PÉCS!Pénteken voltam egy "IZA"nevü lánynál..kicsit félve mentem mert sok lányba csalódtam már.Meglepetésemre kellemesen csalódtam.félórát töltöttem nála, ami eddig a legjobb félóra volt az életembe.hangulatos tiszta lakásba fogadott egy jót tudtam vele beszélgetni,nevetni,és az az öröm amit szex téren kaptam az összebújás szerelmeskedés ..nem vagyok visszajárós tipus de nagy kedvencem lett! csak ajánlani tudom mindenkinek.imádlak IZA =)

Mckanos · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. december 03. 09:58

Sziasztok van infotok szilvia 38 eves miskolci holgyrol hogy milyen? Pozitiv vagy negativ tapasztalatok van?

 

golyszli · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. december 02. 16:37

*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***

 

Sziasztok. Ajállanám nektek. Egy bombázo csajt. ANGELIN  NYÍRMADAI. Egyszer voltam nala de csak azert mert elég meszze van... nagyon szêp mellei vannak es hatalmas. Finom bőre van mit rajta markolni.   Vidám csaj ... 

kukoricacső · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. november 30. 11:44

Pár napja meglátogattam Barbi18 ad Debrecenben kellemesen csalódtam jó parkolás lehetőség .könnyű bejutás. Francia 10/15. Gyengéd kedves Szép érzéki.  Tuti vissza megyek

Törölt felhasználó · 2015. november 22. 21:42

A Kecskeméten található Cher nevű hölgyet mindenkinek ajánlom,kedvessége miatt!

Törölt felhasználó · 2015. november 22. 21:33

A kecskeméten található Liliom nevű hölgyet mindenkinek ajánlom a kedvessége miatt!

Törölt felhasználó · 2015. november 21. 21:24

A Kecskeméten található Anna nevű hölgynél már voltam,és kellemes tapasztalataim vannak,mindenkinek ajánlom.

kalapka12 · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. november 11. 13:58

Kb. két hete voltam Inkánál masszázson. Túlzás nélkül írhatom, hogy az eddigi legjobb ilyen élményem volt. Nagyon pozitív volt, hogy bár kicsit késvakezdett csak bele a tényleges programba, mégsem lett rövidebb, mert annyival tovább kényeztetett. Az meg különösen jó volt, hogy az elején és a végén is volt levezetés. Biztosan visszafogok még térni hozzá.

Fecóka19 · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. november 06. 16:38

Sziasztok ! En szeretnek nagyon nagyon megdicsérni egy kedves aranyos 20 éves Győri lányt ! A neve Bella ! Tökéletes teste van , kedves aranyos es azt nyújtja amit megígér . A korrektsége egyszerűen hihetetlen. Nagyon bátran ajánlom mindenkinek ! Ne haggyatok ki , tuti nem fogjatok megbanni ! ;)

edesem · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. november 02. 17:59

Gabicat ajalom mindenkinek azt kapod amit meg iger nagyon jo vele.

edesem · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. október 16. 16:43

Gabica nagyon jo volt vele azt kapod amit megiger nagyonimadom mindenkinek ajanlom

Atesz33 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. augusztus 25. 11:35

Székesfehérvàr Mona 23,ha erre jártok nem szabad kihagyni nagyon jó d*gás ès azok a szemek sz... közben!


Téma indítva: 2010.02.25., 562 hozzászólás összesen