Negatív tapasztalatok

zidan · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. június 01. 20:19

Akik itt vannak nők azok hoz gondolom nem szabad menni mert rosszat csináltak jeletkezzen az aki tud ilyet

pajszer · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. május 25. 19:49

te is Debrecenben voltál? fogjunk össze

pajszer · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. május 25. 19:48

sziasztok kellemes élményem volt Liza nevű előadóval.felhívtam szerettem volna meglátogatni mert egyszer már voltam nála és jó volt.adott egy címet ahol elküldött tusolni persze előre rendeztünk mindent ,ő is elment,de ő szó szerint ott hagyott és tíz perc múlva egy ismeretlen felhívott és közölte hogy 5 percem van mert jön és baj lesz mondom akkor hívok rendőrt  és kinyomtam írt egy sms-t hogy normálisan akar beszélni  mondom nem kell csak add vissza ami az enyém .na erre varrjál gombot ara hivatkoztak hogy bunkó voltam

 

 

 

lehet hogy lesz folytatása nehogy más is így járjon,de ha kapok bármilyen fenyegetést akkor tuti megyek tovább nem bánom mi lesz utána

Finger · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. május 17. 23:26

GYŐR liilana20 kerülendő és társai tusolás közben kizsebeltek utána hívta őket valami strigo kihangosítva hogy én is halljam valami balhé lesz címszóval felöltöztem eljöttem már akkor észrevettem hogy nincs meg a pénzem! vigyázzatok!

Repeatedly · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. május 17. 14:48

Alissssa nevezetű, Sárváron rendel. Elméletileg szolgáltató lenne ugye,nos a gyakorlat mást mutat.Nagy büszkén mutatja a két óriási ikon,hogy ő bizony WhatsApp-on és Viberen is elérhető.Közel egy hónapos hirdetés után 4 azaz négy kedveléssel a háta mögött,meg meri magának engedni,hogy aki az imént említettek bármelyikén keresi,azt szó nélkül,nemes egyszerűséggel letiltja.Teljesen korrekt,nem?

Nos,ha nem akarja az üzenetküldő szolgáltatásokon keresztüli kapcsolatfelvételt,akkor vagy tartson egy külön telefont ezek nélkül "munkára",vagy ha ennyire csóró,akkor kapcsolja ki ezeket a meglévő készüléken munkaidőben,de minimum ne jelentesse meg ezeket az opciókat a hirdetésében.

Gondolom  nem csak én örülök ha van ilyen lehetőség,mert nem mindig van lehetőség telefonon intézni az ilyesmit.Viszont egy általa felajánlott lehetőség igénybevétele esetén az azonnali tiltás enyhén szólva is tahóság,ellenben igazolja a fentebb említett kedvelések elenyésző számát.Ezek után semmiképpen nem kontaktolnék vele,egy forint nem sok,de az ilyen annyit sem érdemel.Az ilyen és hasonló szereplők rontják aztán az általános vélekedést a rendes,megbízható lányok rovására.

Törölt felhasználó · 2022. május 15. 23:04

Sokan azért nem tudtok semmit és azért nem értetek egyet mert ti  nem tudok sok mindent amit én igen ennyi az egész

 

 

 

 

 

 

Törölt felhasználó · 2022. május 15. 22:59

Hiába nem tetszik az igazság majd megtudjátok ugy is !!!!!

 

Törölt felhasználó · 2022. május 14. 20:58

Cilike 47 és Szilvi 46 és vigyázatoik mert hazudik is és képes össze vesziteni bárkivel és bajba sodorni és van párja is vigyázatok nem igez nincsen neki !

 

rosszat akar csak szólok

Törölt felhasználó · 2022. május 13. 20:57

Figyelmeztetés

 

Cilike 47 és Szilvi 46 nem ajálom nagyon vigyázatok mert közeleébe édesget és ha ugy van és már látja huzza pénzt ezzel és szépen ki dob velem mivel jó ember vagyok meg sajnáltam ezt tette

Asd1234 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. május 04. 22:08

Evelin (22) héviz, keszthely, sopron, szombathely, zalaegerszegen szokott hirdetni aki teheti és jót akar magának messziről kerülje el, lehúzós, átverős meg még sorolhatnám, amit ír az adatlapján még azt sem vállalja...plusz a képek is igen erősen szerkesztettek... Gondolok itt arra hogy erős csalódás fog érni finoman szolva minden teren... 20perc letelte utan aztmondja lejart az egy ora.... Nagyon nagyon nem ajanlom annak aki jot akar maganak...

sallas · Újonc (8 hozzászólás) · 2022. április 26. 09:42

Kifejtenéd bővebben?

 

Dodesz · Újonc (16 hozzászólás) · 2022. április 24. 21:10

A Lentiben hirdető Lia nevü hölgyet, messziről kerüljétek.

Repeatedly · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. április 20. 14:44

Nem hagyta ám szó nélkül a kis nyelvtan tudor, megtámadott privátban, mert azt úgy illik:

" Lia Hirdető 11 napja Hello először is tanulj meg normálisan írni és utána próbálj oltógatni 😂😂😂🖕"

Viszont a neve azóta nem változott....

El nem akarom hinni, hogy ehhez még bárki is elmegy.

 

Törölt felhasználó · 2022. április 09. 22:04

Sziasztok lányok , nemsokára lesz idopontom Kecskemétre . És szeretnek a város felől érdeklődni hogy milyen ?!(arak , vendégek stb)  Illetve az ottani lakaskiadokrol van e valakinek pozitív negatív véleménye ? 

Repeatedly · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. április 07. 12:11

Neked viszont aranyom naponta több neved is van.Az biztos okot ad a bizalomra,ugye? xD

 

MaganyosSrac88 · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. április 01. 16:21

Sziasztok

 

egy Szombathelyi hirdetőre szeretném felhívni a figyelmeteket, Lilla néven hirdet, kedves meg minden de mikor ott vagy a címen ahova hívott nem veszi fel a telefont, majd kifogásokat sorol miért nem tudta épp felvenni, kuncsaft volt nála és egyebek, ha be is jutsz egy koszfészek fogad, mindenki kerülje el messziről.

Zarababa · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. március 29. 06:27

Szombathelyi hirdetőknek hívnám fel a figyelmet egy telefonszámra.06205018415.Dadog a telefonba le kéri a cimet és fenyegetőzik.Több telefonszámon is ír hiv 

Lánykereső Szerkesztőség · 2022. március 27. 22:15

Ahogy azt már jeleztük, a hirdetők személyes adataival való visszaélés azonnali hatályú törléssel jár. Kérjük ennek figyelembe vételét.

Mohamedd · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. március 06. 20:16

Bahar csak figyelmeztelek hogy egy dongó nevű forumozo meg fenyegetett ,hogy ne mérjék rólad ki írni mert szonnal ellenvêlemênyezni fog!Tisztelt Szerkesztőség kérdezni szeretnék.Ez meg engedett???Ugyan is ez pontosan arról szól ,hogy itt van vagy vannak fórumozók akik egyes hirdetők lejáratásán dolgoznak.

Mohamedd · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. március 06. 20:00

Ha valóban vannak ilyen jellemtelen emberek akkor igazat adok neked jól is teszed.Gondolom nem véletlenül írtad ezt ki.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 763 hozzászólás összesen