Negatív tapasztalatok

Fullfull · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. március 05. 20:38

Na hogy pontot tegyük  ennek a végére ez volt az utolsó  hogy bár melyikötök  fel jön extrázik  fél vagy az 1 óránál többet  marad, és a végén be jelletittek  hogy komadosok  vagytok rendőrök  vagytok és nem fizetek .Leg közelebb abba a Szent minutumba  ÉN FOGOK RENDŐRT HÍVNI RÁTOK .Ez annak a vörös  Lászlónak is szól aki ma volt nálam  és ugyan ezt sütőte  el .írom a telefon számát :06202155437.Kizárolag normális  józan gondolkodású embereket fogadok és várok .

Kliens · Újonc (5 hozzászólás) · 2022. március 01. 13:49

Ha olvastad volna a fórumot, messziről elkerülted volna. Sokan megszívták már így vele. Nem hiába hirdet hetente új néven...

 

Fullfull · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. február 19. 21:19

Értem VIRÁG szálam!

Fullfull · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. február 17. 21:22

Bújj el majd meg kereslek nyénnye🤣🤣🤣

Fullfull · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. február 17. 20:35

Neked senki se osztott lapot!Feltűnő vagy te idiota hogy mindenhez hozzá írsz ami rólam szól.Vedd már észre magad !Unalmas vagy már, és egyben szánalmas te bohóc!Hány imailcimen irogatsz ????Te szerencsétlen.Nem tud a nőd keresni mellettem???Várjatok be !dongó 🤣🤣🤣Irogatós betyár

 

Fullfull · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. február 17. 13:51

Látom nagy a szerelem !Sugok egy picit neked.Nem csak te beszéltél vele ha nem én is!Rossz tanácsot kaptál tőle ismét hogy folytasd az irogatást. Kevesebbet drogozzatok!VIRÁG szálaim.

Törölt felhasználó · 2022. február 17. 13:08

Sziasztok!

Meglátogattam Szombathelyen Alexa (27) művésznőt! Ő van a képeken, de egy Katasztrófa. Első alkalommal tapasztaltam meg a lehúzás élményét. Abszolút kerülendő kategória, nem véletlenül nincs lehetőség az adatlapján beszámolni róla.

Ruben0909 · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. február 17. 12:38

Egy szóval sem állítottam hogy szerelmes vagyok, illetve a hölgy akiről beszéltem nem is az országban dolgozik/él, ahogy én sem szóval semmi értelme nem lenne lejáratnom téged, nem áll érdekében 🤷‍♂️

Csak szabin voltam itthon, gondoltam lesz egy jó órám meg egy jó éjszakám másnap, de nem volt, és gondoltam leírom a tapasztalataim, hogy figyelmeztessem férfitársaim. Felőlem aztán mehetnek hozzád ezren is, egy csomóan nem is olvassák a fórumot, ahogy én sem tettem, pedig ha okosabb lettem volna láttam volna, hogy már nem egy ember futott bele a csapdádba. Szombathelyi fórumon el lehet olvasni mindent kedves Heniről/Leyláról (vagy ki tudja hányadik nevén lesz fenn jövő héten), aki nem hiszi, járjon utána.

Én tanultam a magam hibájából, más tanulhat az enyémből vagy elmehet megbizonyosodni, az én lelkiismeretem tiszta :)

 

Fullfull · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. február 17. 06:28

Rubens 0909.Azt hiszem rossz a memoriád.Neked azt mondtad egy másik lánytól jöttél hozzám akibe szerelmes voltál.Aki el mondásod alapján beállva gusztustalanul kitágult szempillákkal fogadott téged utoljára és ez miatt inkább hozzám jöttél. A találkánk közepe vége felé már próbáltál hülyének nézni mert hogy ez s lány ingyen csokolozott veled és ingyen csinálta neked a gumi nélküli franciát. Te idiota!Azt gondoltad mindenki hülye!?Egész nyugodtan irogasd a faszságsidat ez a verőember duma nagyon bevállt itt szombathelyen csak ugye bizonyítani nem tudja senki sem mivel ilyen nincs!El hiszem hogy nagy Úr a szerelem és minden kérésének szeretnél eleget tenni a lánynak köztük a legelső hogy irogass rólam. Nem csak te vagy így ezzel vagytok még vagy 5 en. Csak tudod az a gond hogy ralytatok kívül jár hozzám több 100 ember még se irogatnak ilyen hülyeséget mint te ,vagy ti .Üzenem a kis macskádnak Zalaegerszegre ha nem tud keresni mellettem ne jöjjön oda ahol én vagyok!Te meg egész nyugodtan irogasd a faszságaidat😘

Ruben0909 · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. február 16. 04:31

Szombathelyen vigyázzatok a jelenleg Leyla néven hirdető nőszeméllyel, 20 perccel az idő lejárta előtt megjelent az "őrzője", beközölték hogy túlmentünk az időn ezért plusz egy órát kell fizetni, arról nem beszélve hogy direkt kérdeztem az extrákról amira azt mondta ne aggódjak majd megbeszéljük, majd kiderült hogy 2 dolog amit addig csináltunk extrának számít (viszont francia és érintés) amiért elakart kérni mégegyszer annyit mint magáért az alap szolgáltatásért.

TBalázs93 · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. február 02. 23:42

Szombathelyen húzza le az embereket jelenleg.

Vidékilányon Vivien(20) néven fut, rosszlányokon pedig Debóra(19).

Jól megszerkesztett szöveg. A kedvenc részem "nyugalom szigete."

Annak ellenére, hogy nagyon felnyomták az agyam, eléggé higgadt maradtam, természetemnél fogva.

Ajtót nyit, bemegyek. Épp hogy leraktam a kabátot, meg a táskát, mondja hogy akkor fürdés előtt a pénz.

Már itt kellett volna eljönnöm.

Elmegyek fürdeni, egy kupak nélküli tusfürdő a kád szélén. Más semmi. Érdekes szagú, kifejezetten nem kellemes tapintású törölköző.

Visszamegyek, mondja feküdjek le. Levette a felsőjét, de még hozzáérni sem lehetett.

Aztán elkezdte unott arccal verni. Sokat mondok ha egy percig volt a szájában a 15 percből. Azt mondja, mit gondoltál? Hogy végig a számban lesz?

Aztán mondtam neki, hogy ezt otthon is meg tudom csinálni.

Majd befutott a barátnője szétálló fogakkal, eléggé igénytelen kinézettel. Ő csatlakozna +25ezerért.

Visszautasítottam, majd mindenféle trágár jelzővel illetett.

Közben bekiabált a szobába is utána, hogy jönnek hozzá, szóval siessünk.

Még verte egy kicsit, aztán mondtam hogy ebből most lett elegem és eljöttem. Még az ajtóból mindenfélét üvöltözött felém.

Remélem azt a 25 ezret Debóra logopédusra, a barátnője pedig fogorvosra költik.

(De esküszöm amíg megírtam ezt a szöveget kb 50x kellett azt az ellenőrzést végignyomni a buszokkal meg a tűzcsappal, jobban felnyomta az agyam, mint ez a két bohóc!)

A lényeg, hogy kerüljétek el őket, jó messzire.

Elég durva, hogy ezt szemrebbenés nélkül képesek végignyomni. 

Noémi28 · Újonc (31 hozzászólás) · 2022. január 11. 22:36

azta mindenit jól megjártad szegénykém, remélem nem lett bajod, vigyázz magadra nagyon és az ilyen mocskos hirdetőkre próbáld kerülni őket sok puszi

 

Rozza · Újonc (23 hozzászólás) · 2022. január 08. 01:24

Tudom nem szép dolog az egyik hírdetőnek a másikat lejárni... De ezért nem irok nevet hogy ne roncsam az üzleteit... De kérdem én? Miért kell 10 ért már mindent meg csinálni már ha full exrás szervize van egy lánynak akor miért nem kér rá könyörgöm azok a férfiak sem félnek akik az után menek rendelni miután előte le kérték az ét lapot.. Szőrnyű hogy ezt így meg csinálja ez a lány remélem nagyon nagy oka lehet rá 🤔🤔remélem nem csa 10 ér szedeti le az étlapot védőruha nélkűl gusztustalannak tartom... Meg betegesnek is remélem hamar ősze szedel valamit 😡mert vannak olyan lányok akiknek 100 ezreket kinálnak mégis ruhába vannak 😡😡😡

utanozhatatlan · Újonc (50 hozzászólás) · 2021. december 04. 09:06

Legrosszabb élményem volt Vajdácskán. Full-os tabumentes órára hívott. Nagyon jól megszerkeztett szöveggel. Elvette a rózsákat és rögton mondta, hogy azonnal jönn a következö, rendezzük le 2 perc alatt. Az ágyra még a seggem se tehetem le.

El kezdte vadul tépni a cerkám. Mondom dugjunk. Arra nincs idö. Ne beszéljek, vannak a szomszéd szobában. Mondom engem a pasija nem érdekel, és szerintem ö sem akar rendörséget látni a háznál.
Visszajött. Letolta a nadrágot, megfordult, hát mindkét jukából ömlött a fogpaszta szerü nedü. És ehez ruhát se adott. Mondom forduljon vissza és fejezze be a franciát. Ment a szájába, le is nyelte, merthogy papír sem volt! Távozáskor a barátja nézte az ablakból, hogy kinek a nedüjét itta a csaj.

 

bifeleség · Újonc (21 hozzászólás) · 2021. december 03. 13:41

utanozhatatlan, -----------------ezt nem értem, értelmetlenül írtad le az egészet

 

Outsider · Újonc (133 hozzászólás) · 2021. december 01. 22:57

Felhívtam már néhány zalai c-vágányos lányt, általában az extráik között szerepel a gumi nélküli dolog... nekem ez az orosz rulett nem hiányzik, ilyenekhez el sem megyek!

 

Repeatedly · Újonc (7 hozzászólás) · 2021. december 01. 16:38

Az hát,Szombathely mi lenne más?Ezért volt jó ötlet lezárni a szombathelyi fórumot is,hagy garázdálkodjanak az ilyenek nyugodtan!Védeni kell őket,nem igaz?Ennek az az egyenes következménye,hogy abban a városban ahol lezárt fórum van,annak oka van és messziről el kell ebből a szempontból kerülni!

 

 

Boda35 · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. október 12. 18:06

Sziasztok! Múlthéten voltam egy Anikó nevű lánynál Zala megyébe. 

Letenyén hírdeti magát, de Bánokszentgyörgyön fogadott. 

Együttlétünk után rá egy napra égető, viszkető érzést vettem észre a péniszemen. 

Orvoshoz fordultam ezzel a gonddal, az eredményeim azt mutatták hogy nemi beteg vagyok. 

Aki esetleg ehhez a nőhőz szeretne menni, az gondolja át, aki járt nála forduljon orvoshoz, és vizsgáltassa ki magát. 

111valaki111 · Újonc (3 hozzászólás) · 2021. augusztus 10. 21:27

Sziasztok,voltam egy "Nyíregyi" csajnál,valójában kállósemjén...

Most éppen izabellának hívja magát 23 éves,magas fekete hajú,elvikeg szereti popsiba.

Na most a popsi része annyi,hogy addig fogdossa a cerkát,hogy visszarakja punciba,illetve MINDENT extrába vállal,ami azt jelenti,hogy *** moderálva *** bemehetsz az ajtón.

Egy átlag csaj *** moderálva *** amiben minden benne van.Kedves "most éppen Izabella" *** moderálva ***,plusz egy fadarab,HAGYJÁTOK KI,NE MENJETEK HOZZÁ!

Dorong1 · Újonc (4 hozzászólás) · 2021. augusztus 10. 19:30

A tatabányai sabrina-diamondot mindenki messze kerülje el, rossz tapasztalat. 


Téma indítva: 2010.02.25., 763 hozzászólás összesen