Üzenőfal

Xéna33 · Újonc (2 hozzászólás) · 2020. augusztus 08. 20:25

Szép estét mindenkinek, Xéna 33 vagyok Nyíregyháza Sóstóról és szeretettel várok minden kedves vendégeimet Non-Stop egy kellemes masszázsra vagy egy kis kellemes huncutkoásra. Puszi mindenkinek. Xéna 33 voltam 😘

Gingerblack · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. augusztus 05. 11:45

Szaisztok lányok.
Ha igényes,családias ,barátságos  környezetben szeretnétek szépülni keressétek bizalommal.
Profi,gyors,precíz es nem csak szakmailag de emberileg is nagyon ottvan a csaj 😊
Én már évek óta hozzá járok és még SOHA nem távoztam csalódottan !!!

Póthajrol álmodsz ?KÉRJ BÁTRAN IDŐPONTOT.

• Ha nincs póthajad semmi probléma prémium hajak készleten.
• Van póthajad hozd el bátran hozott hajbol is hosszabbítok.
• Tresszelt hajad van meguntad a varrást nem probléma kitincsezem felrakom.
• Profi fodrásszal dolgozom együtt.
• Pici babád van nem tudsz mozogni üzemanyag térítés ellenében 50 km körzetben házhoz megyek.
• Debrecenben és Nyíregyházán is dolgozom.
• Keress bizalommal !

 Technikák amikkel dolgozom
-Mikrogyűrűs hajhosszabbitas
-Nanogyűrűs hajhosszabbitas
-Hőillesztett hajhosszabbitas

FACEBOOK OLDAL: IMPRESS HAIR HAJHOSSZABBÍTÁS
TELEFONSZÁM: 06307812683

Xéna33 · Újonc (2 hozzászólás) · 2020. augusztus 03. 10:35

Szép napot mindenkinek Xéna 33 vagyok Nyíregyháza Sóstóról, a hét minden napján várom régi és új vendégeimet, egy ki kellemes kikapcsolódásra, egy lazító masszázs vagy egy kis huncutkodásra, amihez épp kedved van, Non-Stop elérhető vagyok, ha esetleg nem venném fel a telefont akkor kérlek próbáld újra vagy írj rám Viberen.. 

Xéna33 · Újonc (2 hozzászólás) · 2020. augusztus 01. 13:26

Sziasztok Xéna 33 vagyok és Nyíregyháza Sóstón várom kedves vendégeimet a hétvége 24:00-órájában. Szép napot hívj bátran.😘

Xéna33 · Újonc (2 hozzászólás) · 2020. július 29. 15:51

Sziasztok Xéna 33 vagyok, ha Nyíregyháza Sóstón jársz és lenne egy kedved egy kis lazulásra vagy egy kellemes sexre akkor keress fel nyugodtan. Vibeten is írhatsz. Pusxi Xéna 33

LauraLaura · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. július 25. 22:01

Sziasztok!

Hétfő délelőttig Mosonmagyaróváron leszek elérhető.

Ha szeretnél velem találkozni, hívj!

Xéna33 · Újonc (2 hozzászólás) · 2020. július 25. 19:01

Kellemes estét mindenkinek Xéna33 vagyok és várom minden kedves vendégemet egész éjjel. És holnap is Non-Stop. Gyere és érezzük jól megunkat.

Xéna33 · Újonc (2 hozzászólás) · 2020. július 25. 08:45

Sziasztok Xéna33 vagyok Nyíregyházáról, és Non-Stop várom régi és új  vendégeimet a hétvégén is egy kis kellemes együtlétre.

Tina32 · Újonc (6 hozzászólás) · 2020. július 24. 15:07

Ma és hétvégén is várlak Titeket szeretettel Debrecenben 💋

Xéna33 · Újonc (2 hozzászólás) · 2020. július 22. 08:22

Sziasztok Nyíregyháza Sóstón várom régi és új vendégeimet egy kis kikapcsolódásra vagy egy kellemes együtlétre.Legyen szép napotok. 😘

Tina32 · Újonc (6 hozzászólás) · 2020. július 01. 10:17

Sziasztok Drágáim! Mától új helyen várlak Titeket szeretettel. Ingyenes parkolás, nem túl forgalmas utca, könnyű bejutás! Változatlan odaadással fogadlak Benneteket! :) 

Lora. · Újonc (33 hozzászólás) · 2020. június 30. 13:54

Kedves Vendégeim!

Ígértem,hogy leszek a héten,de ez betegség miatt sajnos nem jön össze,de varlak benneteket jöv héten hétfőtől csütörtökig szeretettel! Vasárnap természetesen felteszem a hirdetést,köszönöm  a megértést mindenkinek :)

B.Alina · Újonc (1 hozzászólás) · 2020. június 27. 19:48

Sziasztok . Fonyódon keresem partnerem. Crystal

NINA58 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. június 25. 13:38

Ha nagy cicis, szűk puncis,szép arcú lányra vágysz, dobd fel a napodat velem.😉

kristey · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. június 14. 16:31

Uraim! Bőnyálas vákumos francia, nagy cicik, szűk punci, és h vös, klimatizált lakás. Mi kell még? :) - *** linkek tiltva *** (id45454)

Tina32 · Újonc (6 hozzászólás) · 2020. június 13. 10:22

Sziasztok Kedveseim! Hétvégén is elérhető vagyok (DEBRECENBEN) Hívjatok bátran! Puszi 💋

LejlaSopron · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. május 22. 13:39

Puszi Fiúcskák :) 

 

Új lány vagyok a városban várok minden olyan kandúrt aki ki szeretne kapcsolódni és jol akarja magát érezni! 

 

Hívjatok bátran ne habozzatok ! 

Csóközön LEJLA! 

Törölt felhasználó · 2020. május 19. 12:22

Sziasztok Xéna vagyok Nyíregyháza Sóstó környékén, vagyok megtalálható a nap 24-órájában dolgozom. Nálam nem kell bejelentkezni vagy időpontot foglalni, ha erre jársz nyugodtan látogass meg. Félórás vagy 1órás kaladhoz lenne kedved várlak szeretettel. Szép napot minde kinek puszi Xéna....

Tina32 · Újonc (6 hozzászólás) · 2020. május 19. 11:48

Sziasztok Drágáim! Újra aktív vagyok! Várom szeretettel minden kedves régi és új vendégemet! Ugyanazzal az odaadással, és odafigyeléssel fogadlak Titeket, amit már megszokhattatok tőlem! :)

MilfSheron · Újonc (6 hozzászólás) · 2020. május 18. 15:29

Sziasztok! Sok szeretettel várom régi és új vendégeimet újra Debrecenben, a holnapi naptól, a megszokott időben, finom kényeztetésre, akár barátnőmmel kettesben is. Puszi 


Téma indítva: 2010.02.25., 915 hozzászólás összesen