Üzenőfal

DrSzöszy · Újonc (7 hozzászólás) · 2021. február 25. 18:40

Hello! Ismét elérhető vagyok fiúk. Puszi

Barbi30 · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. február 21. 21:27

Sziasztok!

Sok szeretettel várom kedves, leendő vendégeimet, Debrecen belvárosában, igényes, diszkrét környezetben, akár barátnőmmel együtt is. ;) Hétfő 10 órától várom ápolt, intelligens úriemberek hívását, délután 16-ig, hétfőtől-péntekig!

Korlátozott ideig leszek elérhető a városban!

Puszi: Barbi

lilla40 · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. február 16. 06:59

Sziasztok szeretettel várlak diszkrét otthonomban ! Puszi Lilla

Brigitte · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. február 14. 15:28

sziasztok kedves urak hivásait várom😊😊😊

Brigitte · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. február 13. 13:04

sziasztok sok szeretetel várom az uj vendégeimet és a régi vendégeimet is kizárolag csak autos kalandra ha felkeltetem az érdeklöségedett akkor hívj bizalommall 💋💋💋😊😊😊

Brigitte · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. február 09. 17:43

sziasztok kedves urak hivásait várom sok szeretetel sziasztok😊😊😊

Brigitte · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. február 06. 10:55

sziasztok nagyon sok szeretetel várom az uj vendégeimet egyben a visza járos vendégeimet is ha felkeltetem mindenki figyelmét akkor hivjatok bátran sziasztok puszika💋💋💋

Brigitte · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. február 05. 07:07

sziasztok sok szeretel várom ma is régi és uj vendégeimet ha egy kis kellemes kikapcsolodásra vágysz hívj bátran és töltcsünk el együt egy kis idöt puszi sziasztok💋💋💋

Xéna33 · Újonc (2 hozzászólás) · 2021. február 04. 11:35

Sziasztok Xéna33 vagyok Nyíregyháza Sóstóról és várom minden kedves régi és új vendégeimet Non-Stop egy kis kellemes kikapcsolódásra hívj vagy írj Viberen nyugodtan. Ha kevés az időd és egy gyors valami érdekel vagy akár hosszabb időt szeretnél az ismegoldható. Ha sexelnél vagy francia vagyegy kellemes masszázst szeretnél az ágyba ő magát adó hőlgyel látogass meg. Élvezűk egyűtt a napot😘💋💋💋

Brigitte · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. február 02. 11:11

sziasztok kedves urak hivásait várom😊😊😊

Brigitte · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. január 31. 13:43

sziasztok kedves urak hivásait várom sok szeretetel

Brigitte · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. január 30. 12:01

sziasztok sok szeretetel várom urak hivásait

Brigitte · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. január 29. 16:05

sziasztok sok szeretetel várom urak hivásait

Xéna33 · Újonc (2 hozzászólás) · 2021. január 27. 15:35

Sziasztok Xéna33 vagyok Nyíregyháza Sóstóról és ha esetleg unod már a hétkőznapokat és szeretnél kikapcsolódni vagy lazítani akkor jó helyen jársz, ha élvezed ha kényesztetnek vagy szereted látni ha élvezik amit csinálsz és szeretnéd azt kapni amit máshol nem kapod meg akkor látogass meg nem fogod megbánni tegyűk kellemesebbé egymás napjait és élvezűk egymást. Non-stop  elérhető vagyok és Víberen is írhatsz. Nálam nincs időpont foglalás akkor jöhetsz amikor szeretnél félórás ill 1-órás vagy akár több órás programok is lehetségesek. Keress meg bátran nem bánod meg. Ha nagykorú vagy akkor szívesen fogadlak korosztály nem számít csak nagykorú legyél. 

Brigitte · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. január 27. 11:44

sziasztok sok szeretetel várom urak hivásait

Brigitte · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. január 24. 11:43

sziasztok sok szeretetel várom urak hivásait

Lindabi · Újonc (7 hozzászólás) · 2021. január 23. 13:10

Leszbikus lány várja hölgyek jelentkezéset nálam minden vágyad teljesül 😘

Xéna33 · Újonc (2 hozzászólás) · 2021. január 22. 15:56

Sziasztok Xéna 33 vagyok Nyíregyháza Sóstóról ha kedved lenne egy kis kikapcsólódásra vagy szeretnél el lazulni a kezem alatt vagy egy kis kellemes egyűttlétre vágysz és egy kellemes sex közben el lazulni akkor látogass meg, kellemes nyuugodt környezetben várlak. hívj vagy írj Viberen Non-Stop elérhető vagyok 

Xéna33 · Újonc (2 hozzászólás) · 2021. január 15. 06:15

Sziasztok Xéna 33 vagyok Nyíregyháza Sóstóról és ha van egy félórád vagy egy órád szabad és szeretnéd jól érezni magad vagy egy kicsit el lazulni vagy kikapcsolódni akkor látogass meg nyugodtan nem fogood megbánni. Hívj vagy írj nyugodtan Viberen is. 😘😘 Szeretettel várom régi és új vendégeimet Non-Stop 

Xéna33 · Újonc (2 hozzászólás) · 2021. január 14. 06:13

Sziasztok Xéna33 vagyok Nyíregyháza Sóstóiról Non-Stop elérhető vagyok ha szeretnél kikapcsolódni vagy el lazulni akkor látogass meg, várom régi és új vendégeimet.  Hívj vagy írj Viberen a részletekért. 😘


Téma indítva: 2010.02.25., 915 hozzászólás összesen