Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Jani2 · Újonc (53 hozzászólás) · 2021. november 13. 09:04

Sajnos mikor én voltam még egy máshonnan másolt szövege volt, telefonban is meggyőző volt és így póruljártam, de legalább tanultam belőle és remélem azok is akik olvassák 

 

Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2021. november 13. 08:54

Lehet, hogy csak az én szűrőm nagyon kifinomult, de az hétszentség, hogy már csak a bemutatkozó szövege alapján is egyből tiltólistára megy nálam a menyecske.

 

Jani2 · Újonc (53 hozzászólás) · 2021. november 12. 07:49

Fanni (23)

 

https://videkilany.hu/szexpartner/nyiregyhaza/fanni/uAk

 

Üdvözletem!

 

Tudjátok jól hogy volt már elég sok kommentem itt a fórumon de talán ez az eddigi legrosszabb szolgáltatóról fog szólni. Nagyjából 1 hónapja látogattam még a címben említett "hölgyet", telefonon korrekt tájékoztatást kaptam, meggyőző volt a repertoár és az akkori felhozatalban ígéretesnek tűnt, így el is mentem hozzá. Talán az én nagy hülyeségem volt de már ajtó nyitásnál sarkon kellett volna fordulnom amit utólag nagyon bánok nem tettem meg. Bármi ami negatívum eszembe juthat egy hirdetőről szinte kivétel nélkül minden megtörtént egy 30 percen belül, élőben másképp néz ki, fogai rendkívül ápolatlanok, beszed stílusa felér egy hatod rangú kocsmai csevegéssel, folyamatos telefon nyomkodás, megbeszéltekhez nem tartotta magát, minden ok nélkül szidalmazni kezdett mindenfele ürüggyel csak hogy mihamarabb távozzak és mikor mindezt szóvá tettem teljesen emberi hangon ő fennhangon válaszolt hogy ne kiabáljak vele, kinek képzelem magam. Mindezzel elérve célját azonnal távoztam is.

Röviden, tömören az ipar legalja ami teljesítményt felmutatott a hölgy. 

daro23 · Újonc (7 hozzászólás) · 2021. november 12. 07:47

Sziasztok ! Tudnátok ajánlani fiatal , vékony de nagy mellű, szép arcú lányt a környéken aki megbízható ? Pénz most nem számít 😅 
Köszönöm a segítségeteket!

Gyesi · Újonc (16 hozzászólás) · 2021. november 12. 07:30

Egyetértek, az egyik legjobb, ha nem a legjobb szolgáltató Nyíregyen!

 

Trander · Újonc (22 hozzászólás) · 2021. november 11. 22:37

Ivon!

Egyszerűen tökéletes! Minden szempontbol!

Aki teheti látogassa meg! De vigyázzatok rá hisz egy ilyen kincs nagyon ritka!

Gabo30 · Kvázi-tag (249 hozzászólás) · 2021. november 11. 22:27

 Na szóval így elnézve az fórum írásaitokat csak a fika megy! Érdemes infó nulla ,csak kérdeztek vagy hogy mennyi ropi 1 menet annyira csórok vagytok hogy nem telik 1 jó szexre  🤣 Tymo80 a szálból segget csinálsz baszik...jártál Zsófinál 2x is  akkor még jó volt (április ) csak vissza kel olvasni amiket írtál eddig a fórumba 😁Szerintem a Tymo80,Tomi05..1 felhasználó na de mindegy is..fotelharcosok 🤣🤣

Tomi05 · Kvázi-tag (151 hozzászólás) · 2021. november 11. 20:43

Az ilyen lányokat aki teheti messze kerülje el... 

Sajnos már nincsenek a régi jó szolgáltatók mint pl. Kriszta , Anett , Ági , Zsuzsa Ők mindig maximálisan a vendég kedvébe jártak és a rózsák száma is a földön járt . A régi vendégek biztos emlékszenek a Bianonstop-ra ő is nagyon jó volt. 

 

emanuel82 · Újonc (143 hozzászólás) · 2021. november 11. 05:54

Gyenge a szolgáltatás a testalkattal ellentétben.

 

MasszazsNyh · Újonc (18 hozzászólás) · 2021. november 10. 18:49

Sziasztok! Szandra (36) -ról van valakinek infója?? Köszönöm!

Vito29 · Újonc (1 hozzászólás) · 2021. november 09. 22:08

Sziasztok. Dia nevű hirdetőről vélemény?? Valaki próbálta már ezt a sexchat témát?? Vagy hadjuk a bajba. Bocsi a kérdésért de nem rossz csaj az illető szerintem, a képek alapján. Vsizont hirdet egy pár helyen a telo szám alapján rá keresünk.  Vélemény?? 

ZéróZénó · Újonc (184 hozzászólás) · 2021. november 08. 20:17

Nekem van, dobj rám egy üzenetet, ide hiába írom, mivel nem hírdet itt, úgyis törlik, egyébként nekem ponzitív volt a randi vele.

 

Trander · Újonc (22 hozzászólás) · 2021. november 08. 17:10

Sziasztok! A masik oldalon hirdeto Bianka22-rol (hosszu szoke haju) szeretnek erdeklodni, ha barkinek van barmifele tapasztalata ne tartsa magaba, akar privatba is johet

Apukám · Újonc (8 hozzászólás) · 2021. november 07. 22:58

Amúgy is Zsófi nagyon le van fogyva, már nem olyan mint a képeken, tuti van valami baja! 

Leslie74 · Újonc (38 hozzászólás) · 2021. november 07. 18:19

Sziasztok! A héten meglátogattam Gretit. Korábban voltam már nála amikor még máshol rendelt tehát tudtam, hogy egy kivételes szépség fog ajtót nyitni. Amikor ajtót nyitott és megláttam megnyugodtam a szépsége semmit sem változott sőt még talán szebb lett. Elejétől kezdve nagyon kedves volt tényleg mindent megtett, hogy jól érezzem magam. A közös zuhany után kaptam egy kiemelkedően jó franciát mélytorokkal megspékelve utána egy nagyon intenzív lovaglás következett majd ismét franciát kértem és így is lett végem. Az időt maximálisan kitöltöttük a végén még egy kis masszázs is belefért. Mindent összevetve nagyon elégedetten távoztam és remélem lesz még lehetőségem újra meglátogatni. Részemről nagyon ajánlott a hölgy. 

bonanno · Újonc (42 hozzászólás) · 2021. november 07. 11:25

Ivon,Ivett vagy Zsófi.

 

Janesz2 · Újonc (81 hozzászólás) · 2021. november 07. 10:57

Elég gyenge a felhozatal.Tud valaki tuti tippet.

Boj26 · Újonc (57 hozzászólás) · 2021. november 07. 07:45

Ő is csak egy közönséges munkakerülő aki a város összes dákóját magába engedi csak pénze legyen. Biztos otthol volt kitöl látni illetve tanulni ezt a fajta viselkedést és szakmát!

Tymo80 · Újonc (64 hozzászólás) · 2021. november 07. 06:57

Azért  igen durva hogy ha megnézed az étlapot  és közlik veled egy kisebb vagyonnal indulj el,  Zsófinál is így  van . Beszeltem vele ő is  mindent is vállal, csak kavicsod  legyen.  Ha jól akarod magad nála érezni egy felóra 20 ropi  és még nincs popsi ha akarsz azt is mással fűszerezve  az 30 ropi...hmmm az szép  Ez az igazi rablás 

 

ninja10 · Újonc (24 hozzászólás) · 2021. november 06. 18:35

Még Miskolcon rendel


Téma indítva: 2010.02.25., 16759 hozzászólás összesen