Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Simba22 · Újonc (1 hozzászólás) · 2021. december 16. 08:46

Szandra/Nicol/Kamilla

 

sanzi · Újonc (40 hozzászólás) · 2021. december 18. 13:52

Igaz amit írtál! Ennyi rózsaszálért sokkal több kellene.

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2021. december 20. 21:52

Abba lehet hagyni.

Kliens · Újonc (5 hozzászólás) · 2021. december 20. 23:45

Ez a fórum azért van, hogy egymást segítsük. Nem írtam semmi valótlant, az a szándék vezérel, hogy más ne szívja meg úgy mint pl én. Ezért vannak negatív és pozitív értékelések. Ez a fórum lényege. De ha itt ez úgy működik hogy törölve vannak a negatív beszámolók akkor inkább tiltsatok le, aztán nem jövök többet ide én se.

szép napot

Lánykereső Szerkesztőség · 2021. december 21. 11:07

Ezzel egyetértek, azonban ami itt folyik az nem segítés, hanem falkaként való üldözés. Egyes "beszámolók" ugyanattól az embertől több felhasználónéven egymás után... Szóval nem kóser. VALÓDI beszámolók jöhetnek, bár azt mindenképp hozzá kell tenni, hogy ilyen esetekben két vélemény (vendég vs lány) áll egymással szemben, amiben igen nehéz igazságot tenni és gyakran a konkurencia is próbálkozik a hiteltelenítéssel (ebben az esetben nem erről van szó, csak általánosságban szeretnék rávilágítani, hogy mennyire vékony ez a jég). 

 

Dinka76 · Újonc (26 hozzászólás) · 2021. december 21. 23:01

Már elnézést, de ha a beszámoló pozitív, akkor önreklámra való hivatkozással törlitek. Ha negatív, akkor meg konkurencia lejáratása? Régebben több volt a hirdető is, talán el kellene gondolkodnotok ezen. Van másik oldal is, se a hirdetőknek, se a vendégeknek nem kötelező ezt az oldalt látogatni. Ott ugyebár a véleményeket ki tudja kapcsolni a hirdető. Itt viszont ha nem kapunk infó szinten mást és másként, akkor már a heti/havi látogatásomat is csökkenteni fogom. 

 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2021. december 21. 23:43

*** moderálva *** (ha egyre gondolunk, de szerintem egyre) valóban ki tudják kapcsolni a véleményeket, de ettől függetlenül mindenkiről lehet írni. Aki engedi, és annál is, aki nem.

1 éven belül ha van 1 elfogadott értékelésed ugyanúgy vissza tudod keresni a beszámolókat köztük is. 

Meg aki írta, ott szerepel az adatlapján az összes. Az elfogadott, az írt meg elutasított is. Így eleve aki kommentel már látható mennyire hiteles a témában. Sok beszámoló, sok éves regisztráció nem valószínű hogy kamus, ha rosszat mer írni egy hirdetőről. 

 

Viszont ott a névváltoztatásokat komolyabban veszik. Én ott nem igazán láttam olyat, hogy aki ma Joli, holnap már Gizi lehet, aztán ha megint negatív beszámolót kap akkor Terike. 

Nem beszélve arról, hogy itt simán hirdethetnek akár 3 adatlappal is akár. (mint szexpartner, mint masszőr, mint páros) de van olyan, aki simán 2 hirdetést ad fel, mint szexpartner 2 különböző számmal. 

 

Ennek az oldalnak az az előnye, hogy itt az életkoron nem lehet annyira variálni már, mert ha jól tudom, ha fixen be van állítva, akkor évente nő a szám. A másikon meg ott a kiskapu, hogy egy 60 éves beírja 50+. Részben igaz, de az ember mégse 60-asra számít.

Vagy a 18+ esetén is 19-20-21 körülire gondolna az ember nem majdnem 30-hoz.

 

Nehéz dolog ez, szerkesztőknek se egyszerű, de valami oka van annak, hogy ennyire kihaltak lettek a fórumok. 

 

 

 

Törölt felhasználó · 2021. december 24. 00:46

Akikhez érdemes menni, ha újra lesznek, az Abigél és Lana... szívesen... :)

 

Gondolkodtam, hogy kifejtsek -e pár "világmegváltó" megfejtést erről a fórumról, de azt hiszem, próbálkoztam már eleget... :)

 

Okosakat lehet mondani, de valaki minél okosabb, annál jobban tud belesz.arni az egész "világegyetem megfejtésébe" ... azt hiszem, egész jól tudok

gitározni, aztán látok egy videót, és arra gondolok, most kell letennem a gitárt örökre... :) Akkor találod meg a helyedet a világban, ha rájössz, hogy

csak egy porszem vagy... és hogy minden igazság csak nézőpont kérdése... :) És mással nem érdemes foglalkozni, csakis a saját utaddal...

 

A legjobbakat kívánom mindenkinek, de úgy vélem, ez a fórum nem az a fórum, ahol érdemes az igazadért vagy a vélt igazadért küzdeni... :)

 

Mert ahogy a Junkies zenekar írta : Tudod, neked nem hazudnék, de még nekem se higgy, mert lehet, hogy amit mondok, csak szerintem van így... :)

És ugyanebben a számban van még egy telitalálat sor : Minden nőnél van jobb nő, minden bajnok legyőzhető, minden hiány pótolható, minden minden eladó... :)

 

Végül a saját soraimmal zárnám : Nekem a Nihil, neked a Kánaán,

                                                          Nekem csak pocsolya, neked az óceán...

 

Azt hiszem, akik értenek, azokkal voltam egy hullámhosszon... :)

 

Sok sikert mindenkinek... :)

Bsock · Újonc (1 hozzászólás) · 2021. december 24. 01:45

En mar voltam nala! Nekem bejott bevallalos

 

sanzi · Újonc (40 hozzászólás) · 2021. december 24. 08:39

Boldog békés karácsonyt mindenkinek!

Törölt felhasználó · 2021. december 29. 23:14

Ha a szerkik kiírják az önreklámot, vagy a lejáratást, az tuti nem véletlen... és örülni kéne, hogy nem az "ügyeskedő" hirdetők érdeke a hiteles a fórumban...

Ha valakinek tiszta a lelkiismerete, az nem fél ajánlani bárkit, úgy gondolom... ha másért nem is, csak azért, hogy a valódi "TOP" is említve legyen... :)

Meg csak azért is, hogy akiknek ez nem tetszik, ne legyen jó napjuk... :)  És hogy megértsék a valódi vendégek, hogy igenis le lehet írni egy igazán jó csaj

nevét úgy, hogy utána nem fog az megjelenni, hogy önreklám !!! :)  Meg hogy nem mindenki az ÖSSZES hirdetővel foglalkozik, hanem csak azzal, aki azt

MEGÉRDEMLI !!! Miattam jöhet a 666 - ik nevével akárki, ha egyszer alapból nem érdekel... :) Így nem is fogok beállni az őt támadók sorába, mivel egy idő

után ki kellene, hogy alakuljon az a rutin, hogy pl. kép alapján megmondod ( az adatlap megtekintése nélkül ), hogy  XY hölgy tuti, hogy 00 - 24 - ben rendel,

meg hogy a bizonyos hölgyet messziről el kell kerülni... :)) Meg a többi dolog, de ha egyszer belekezdesz, abba sem tudod hagyni... :)

Sorry, de ezt a múltkori beírásomhoz még hozzácsapnám... Nagyon lecsupaszítva írtam, mert nem akartam reggelig gépelgetni... :)

Meg a leglényegesebb, hogy nem vagyunk egyformák... kinek mi az ízlése, a szexuális igénye, az általános elvárása, stb... nincs biztos recept, hogy ki fog bejönni... :)

Nincs olyan, aki mindenkinek... és idáig is el kéne jutni, mielőtt a véleményezések megszállottjai eret vágnak a fórum sivataggá válása miatt... :)

És a nyíregyi topicba írta egy bölcs fórumozó : a fórumot mi, fórumozók tesszük olyanná, amilyen... tehát a lehetőség mindenki előtt adott... :)

Aki kritizál, tegyen azért, hogy "jobb" vagy korrektebb legyen a fórum... én amit érdemesnek éreztem, azt megtettem... :)

 

A legjobbakat kívánom !!! :)

 

 

 

 

 

Gala2 · Újonc (13 hozzászólás) · 2021. december 30. 13:04

Sziasztok. Szilvia 53 nevü hölgyről valakinek tapasztalat? Csak röviden ha van. Köszi. 

Lánykereső Szerkesztőség · 2021. december 31. 13:39

Kedves Infernal!

 

Köszönjük a konstruktív sorokat. Akartunk mi is reagálni a felvetésekre, mert fontosnak gondoljuk a párbeszédet és a tisztánlátást, de mindig vannak fontosabb dolgok.

Való igaz, igyekszünk kiszűrni a nem elfogulatlan beírásokat, legyenek azok pozitív vagy negatív hangvételűek. 

Azzal is messzemenőkig egyetértünk, ezt viszont már valahol egyszer ki is fejtettük, hogy bár néhány úgy gondolják, a lányokról véleményt írni azzal egyenértékű, mintha egy tévét véleményeznének az árukeresőn, azért a normális emberek érzik a különbséget. Márpedig, ha két ember találkozásáról van szó, akkor a dolog természetéből adódóan nagyon kevés helye marad az objektivitásnak. Aki az egyiknek bombanő, a másiknak riasztó, bármilyen természetű is a kapcsolat, a két fél közötti kémia a döntő. Ezért alapvetően érdemes fenntartással kezelni a legtöbb véleményt, persze természetesen lehetnek valóban objektív részletek is. 

 

A hirdetések technikai részleteiről csak pár szóban:

Mi próbálunk rugalmasan alkalmazkodni ehhez a területhez. Bár lehet, hogy ezzel most meglepünk néhány fórumozót, a helyzet az, hogy egy ilyen hirdetési oldalon néhány nagyon ritka kivételtől eltekintve senki sem hirdet a saját nevén, művészneveket használnak a lányok és a fiúk. Innentől viszont - szerintünk - teljesen mindegy, hogy éppen aktuálisan Böbe, Zozó, Kamilla vagy Faszmágus néven hirdet valaki, ezért engedjük, hogy a hirdetők nevet változtassanak, ha szeretnének, néhány szabály betartásával. Mivel a névváltoztatás felhasználói szinten nem lehetséges, jó rálátásunk van arra, hogy ez milyen frekvenciával és általában milyen okból történik, ez pedig általában inkább hangulati kérdés, a hirdetők nem így próbálnak eltűnni a szemek elől. (Könnyen belátható, hogy ez nem is lenne lehetséges.) Szintén nem érezzük problémásnak, ha valaki több hirdetést szeretne feladni, akár más-más kategóriákban is. Ilyen esetekben a hirdetőnek be kell tartania pár alapszabályt: az összes hirdetése azonos néven és azonos adatokkal kell fusson (különös tekintettel az életkorra). Hogy ennek mi értelme (hirdetői szempontból) azt mindenkinek a saját fantáziájára bíznánk, de annyit elárulunk, hogy nem csalás vagy trükközési szándék áll mögötte. Az előző szabályt egyébként - amennyire a technikai lehetőségeink engedik - a többszörös regisztrációkon keresztül is be tudjuk tartatni. 

Pár hete érdekes beszélgetést folytattunk egy hirdetővel, aki szerette volna az életkorát pár évvel fiatalabbra állítani. Ez egyébként gyakori kérés, amit mi szívesen meg is teszünk, amennyiben a hirdető hitelt érdemlően igazolni tudja a valós életkorát. Meglepő, de tényleg előfordult már, hogy egy adott születési dátummal létrehozott hirdetés gazdája az igazolványa szerint valóban fiatalabb volt. Persze általában nem ez a helyzet. Az előbb említett hirdető egyébként a (valós!) fotói alapján simán letagadhatott volna jó pár évet, de végül sikerült meggyőzni, hogy a férfiak úgysem a számokat nézik... 

Ahogy az elején írtuk, célunk, hogy a valós élet valós igényeihez alkalmazkodva egy kedvelhető oldalt tartsunk fent. Lehet, hogy nem minden döntésünk/választásunk tetszik mindenkinek, de ez nem is lenne reális cél. Viszont tévedhetetlenek se vagyunk, így mindig szívesen veszünk konstruktív ötleteket és javaslatokat. 

 

Boldog új évet mindenkinek!

sanzi · Újonc (40 hozzászólás) · 2021. december 31. 14:57

Lebeszéltük az időpontot,pontosan érkeztem,de nem vette fel a telefont.

 

Törölt felhasználó · 2022. január 01. 21:10

Tisztelt Szerkesztőség !

 

Nagyon szívesen, én is úgy gondolom, a normális emberek érzik a különbséget... abban is, hogy mi a különbség egy adott szol.gáltató reális értékelésében,

vagy egy agyon hájpolt nő "tök őszinte" dícséretében... :) )))  Ebben szeretnék hinni, hogy ez lejön... :)  Hogy más is észreveszi... :)

Sokan próbálkoztak régen is önreklámozásokkal, vagy a konkurencia lejáratásával... ez sem fog kikopni, azt hiszem... :)  A gyengék fegyvere, szánalmas dolog...

Úgy gondolom, a fórum szempontjából kevesebb a kár, ha kevesebb a beírás, de az valódi, mint az, ha egyesek tonnaszámra gyártanák a kamu beszámolókat... :)

Mondjuk én őszintén nem értem az infókért kuncsorgókat... :)  A csodát várják, a tutit... :) De ahogy írtuk, eléggé szubjektív ez a dolog... :)

Nekem az lenne a furcsa, ha érdekelne valaki, de nem személyesen akarnék meggyőződni, hogy milyen a hölgy, hanem arra várnék, amíg valaki nem ír róla jót... :)

A beszámolók értelméről, stílusáról : emberekről írni, ráadásul ilyen intim témában, miközben igényt tartunk a diszkrécióra, de azt nem adjuk meg, eléggé ellentmondásos,

sőt, egyeseknek visszatetsző is lehet... én nem vagyok prűd, de valahol egyetértek ezzel... visszafogott ajánlásban hiszek, de igazából a jó "áru" úgyis "eladja" magát,

és pár "királynő" meg "csodanő" kivételével nem hiszem, hogy a legtöbb lánynak igazán tetszene ez, vagy elvárná... Hiába csinálják ezt, attól még nők, érző emberek...

Mindamellett, hogy valóban érző emberekről van szó, azt azért ki kell mondani, hogy a NAGYON DURVA SZTORIKAT igenis megértem, hogy KI KELLENE ÍRNI, és

azoknak a fórumban is kellene maradni, mert ahol nem is igazi szol.gáltatásról, hanem szol.gáltatás nélküli sima LEHÚZÁSRÓL van szó, azoknak a lányoknak

nem ebben a szakmában a helye... és a leggyorsabban úgy lehetne tőlük megszabadulni, ha senki nem látogatná őket... engem nem érint, mégis ezzel egyetértek... :)

Abszolút egyetértek, hogy a legtöbb beszámoló minden, csak nem objektív... ugye ízlések és pofonok... :) Mit mondjak, hasonszőrű a hasonszőrűt érti meg... ennyi... :)

Ha én bombanőnek nevezek valakit, az legyen is az... nem is adnám a nevemet a beíráshoz különben... mások nem ilyenek... ez van... :)

Számomra ez egyébként megint egy kicsit a hiteltelenítésről is szól, mert ha sok a túlzó dícséret, elvész a valóság... :) 

Életkor, hirdetési kategóriák, kinek mi a művészneve, miért változtat, stb... itt sincs 100 % - ig igazság, egyéni dolog... mint ahogy egyik lánynál beleférnek

olyan dolgok, ami a másiknál kizárt... pl. utolsó vendégként dupla idő, utána kutyasétáltatás, a fél óra helyett 2 - 3 óra, 15 rózsa helyett 5... van szabály, néha meg felrúgva... :)

Ha valaki jár(t) csajokhoz, úgyis tudja, van olyan, hogy csak masszázst hirdet a hölgy... igen, de a régi vendégeknek ugyanúgy mehet a szex is... :)

Meg valaki nem hirdet, akkor nem lehet hívni... általában nem...némely hirdetőknél VIP törzsvendégekre ez sem mindig vonatkozik... stb...

A nyilvánosban ilyenek nem fognak sohasem elhangzani... nem is kell... ez megint egyéni dolog... az emberek is változnak, hiába, gyarló lények vagyunk... :)

Szóval csak oda tudok kilyukadni, hogy totál szubjektív ez a történet... nem lehet egyszerű megoldani a problémákat... de a világ sem tökéletes, hiába van mindenhol

valami kitalált rendszer... Az sem mindig működik, el kell fogadni... :) Szerintem a lényeg embernek maradni... ha valakivel gondod van, megpróbálni higgadtan lekezelni... :)

Utolsó gondolatom pedig az, hogy beregisztráltunk ide... ezzel elfogadtunk bizonyos szabályzatot... azt be kell tartani... én úgy gondolom, lehet akár pozitívat, akár

negatívat beírni, csak nem mindegy, azt hogyan tesszük... akinek fontos, tegye meg... :) 

 

Sok sikert !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

kdani · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. január 01. 22:21

Sziasztok!

Régóta szemezek a városban található Dolly nevű hírdetővel. Van valakinek tapasztalata vele?

Előre is köszönöm a válaszotokat. B.U.É.K. :)

Kékszemű87 · Újonc (12 hozzászólás) · 2022. január 02. 12:35

Kb 2 éve voltam nála.

Akkor a képeknek abszolút megfelelő volt élőben, semmi különös. A haja volt akkor rövid, amire tisztán emlékszem, hogy telefonban fel is hívta a figyelmem. Nem vékony, de nem is duci, teljesen arányos, mindene okés. Hangja szerintem kedves.

Nf-t nem vállal, csak gumival. Ahhoz képest ügyes volt, mert gumival nem szeretem, és mégis sikerült harci állapotba hoznia. (:

Egy különleges kérésem volt, hogy harisnyában fogadjon, aminek eleget is tett. Az összkép nekem nagyon bejött.

Talán kicsit szótlan, de ez lehetett miattam is, mert én sem vagyok olyan bőbeszédű. 

Szerintem formás csajszi, legalábbis akkor az volt.

 

tétomy · Újonc (44 hozzászólás) · 2022. január 02. 18:17

Dollynál jártam ma délután. Egy nagyon-nagyon aranyos, szexi, barátságos jó fej lány. Nem vállal sokat (amit előre tudni lehet) de azt nagyon becsületesen, maximalista módon megcsinálja. Ügyesen masszíroz. a szex nagyon jó vele, és kellemeset beszélgettünk. Biztosan a vendége leszek még.

tétomy · Újonc (44 hozzászólás) · 2022. január 02. 18:26

Ma voltam nála, nagyon rendben volt, részletes értékelés. Kicsit szűk a repertoár, de annyi baj legyen, még miindig mint ha valaki ígér fűt-fát aztán a végén örüljön a delikvens hogy egy gumis aktus létrejöhet.

 

tétomy · Újonc (44 hozzászólás) · 2022. január 02. 18:29

Bocsi, helyesbítek gyengélkedik a klaviatúrám.

Ma voltam nála, nagyon rendben volt, részletes értékelés fentebb. Kicsit szűk a repertoár, de annyi baj legyen, még mindig jobb mint ha valaki ígér fűt-fát aztán a végén örüljön a delikvens hogy egy gumis aktus létrejöhet.

 

Na, így már jó lesz.


Téma indítva: 2010.02.26., 2413 hozzászólás összesen