Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Homevidejjo · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. augusztus 21. 14:28

A kiírásom nem azért volt név nélkül mert mindenkit meg akartam gyanúsítani hogy ilyen hanem én tényleg pusztán tájékozódom mi ilyen esetben a helyzet.

Nőt sose ütöttem meg és nem is fogok, de ha mint írtam szolgáltatást nem kapok akkor a *** modrálva *** milyen módon van lehetőségem visszakérni?

 

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 18. 10:30

Nagyon jó lenne ha mindenki  betartaná ebben a szolgáltatás körben    a játékszabályokat .Értem ez alatt a diszkréciót .Ahogy a lányokat is köti a diszkréció ,úgy a szolgáltatásban részesülőkre is vonatkozik ez.Milyen dolog az kibeszélni itt a fórumon azokat a dolgokat ami nem tetszik.Nem megyek oda többet és ennyi.A másik dolog  a  megelőlegezés.Jó lenne ha  mindenki meggondolná ,hogy kinek ad előre akár mit is .Én úgy gondolom ez nem így működik,hibát követtél el mert itt ezt nerm szabadott volna.Mivel most ráfizettél dühös vagy és leírtad .De arra nem gondolsz ,hogy ez a többi lányra is rossz fényt vet, aki tiszteséges és becsületes.Vagy ne írtál volna semmit vagy nevezted volna nevén a gyereket .De itt megint jön a diszkréció.Neked kell ezt lerendezni ebben senki nem tud segítséget nyújtani .én úgy gondolom .A javaslatom ,keresd meg a lányt rendezzétek le  normálisan.A lányok elleni lejárató kampányt pedig jó lenne befejezni ,mert nagyon sok lánynak ez a megélhetése és a lányoknak is sok mindent le kell nyelnie ,sok mindenhez jó pofizni kell ami nekik sem tetszik.Most így bennem is kételyeket ébresztenek ezek a dolgok  és bizalmatlanságot szülnek.De akinél eddig voltam ott csak jóban volt részem és én ezentúl is odafogok járni.Mindig csak annyi pénzt viszek magammal amiben előre megeggyeztünk esetleg kicsivel többet.Senkivel nem fogok szó csatát vívni ebben a témakörben de nekem ez a meglátásom.Üdv Osama

Spártai... · Újonc (21 hozzászólás) · 2012. augusztus 18. 10:14

Megütni egy nőt??? Az még nagyobb gáz!!!

Nekem ha felmegy a pumpa a falba verek helyette.

 

Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2012. augusztus 18. 10:08

A megoldás radikális: *** moderálva *** !

 

Homevidejjo · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. augusztus 18. 08:15

Pusztán amiatt fogalazódott meg bennem a levél illetve fórum hozzászólás mert kicsit lerántottak és hogy okuljon más illetve talán tanácsot tudnak a srácok adni vagy a  csajok.

Többször voltam már csajsziknál, kinél több kinél kevesebb sikerrel, de a történetben szereplő lány szombathelyen nem oly régi motoros, kb 3 4 hónapja hirdet.

Első alkalommal csak masszázs volt a terítéken, ami még jól is esett igaz nem profi masszőr a lány de amit csinált azt jól csinálta. Ezekután több alkalommal is volt más is a terítéken, beszélgetni is lehet vele és a téma nem a "Munka" hanem inkább magánéleti oldal volt. Egyik alkalommal elszólta magát h gázban van nem tudja mit csináljon és hogy "szolgáltatásért" cserébe nem tudnék e segitteni neki 3 alkalom előre kiváltásával. Mondtam meglátom mit tehetek és beszéljünk. Odaadtam végül neki azzal hogy ő rendes és köv héten akkor időpontot egyeztetünk. Azota próbálok menni, kifogások sokasága illetve hazudozások tömkellege ami fogad. Tegnap nagy nehezen jutottam be hozzá elhajtott azzal hogy Ő megválogatja a vendégeit, és majd keresni fog, de erre valószínű várhatok. Viszont 2 alkalom árával még így is tartozik, illetve szolgáltatással, és ha ez nem akkor amaz visszajár gondolom én. Volt e valaki ilyen szituban, illetve van e valamilyen megoldás szerintetek?

1972laci · Újonc (4 hozzászólás) · 2012. augusztus 16. 20:27

Kedves Fórumozók!

 

Ma ismét lehetőségem nyílt meglátogatni Rubintot. Azt kell hogy mondjam, hogy Ő Szombathely egyik legszebb lánya, ha nem a legszebb! A környezetére, akár csak saját magára nagyon igényes. A hozzá állasa (szolgáltatása) kifogástalan, mondhatom példaértékű lehetne sok lány számára.

Voltak kellemetlen tapasztalataim másokka, de most nem azért kezdtem írni, hogy valakit bántsak, ezért ezt nem akarom részletezni.

Rubintnál tényleg azt kapod amit szeretnél, vagy még többet. Az á*ai pedig messze a legkedvezőbbek. Nála nincs kapkodás és mindenről lehet vele beszélgetni. Inteligens. Remélem még sokáig élvezhetjük a bájait! Ezt szerintem, nem csak a magam nevében írohatom!

Mindenkinek, csak ajánlani tudom, nem fog benne senki csalódni!

Bulifickó · Újonc (12 hozzászólás) · 2012. augusztus 16. 16:00

Ez igeeeeen! Azt hiszem így kell kinéznie egy igényes hirdetésnek. Valóban jók a képek, Rubint meg egyszerűen csodaszép! Azt hiszem a leggusztább kiscsaj Szombathelyen! Gratulálok!!! Természetesen a fotósnak is!


 

 

alexandrion · Újonc (26 hozzászólás) · 2012. augusztus 15. 19:05

Valóban XDXD

 

I.N.R.I · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. augusztus 14. 11:56

És a képeket pedig Én csináltam róla. Valóban van néhány igazán jól sikerült fotó.

 

 

Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2012. augusztus 14. 07:53

Gyönyörűek Rubint új képei! Gratulálok !

Mr X · Újonc (4 hozzászólás) · 2012. augusztus 13. 22:34

Rubint 90 éves! Jól tartja magát

Strigi · Lelkes újonc (69 hozzászólás) · 2012. augusztus 10. 14:38

Hencikebaby nálam nem ajánlott kategória, nagyon hangulatember, volt pár olyan húzása amikor megfogadtam, hogy többet nem megyek hozzá, de aztán adtam még 1 esélyt neki de szintén rossz tapasztalattal gazdagodtam így már nem látogatom.

Nem szeretem ha valakin ennyire látszik hogy csak a ***moderálva*** kell neki, és le akar húzni.

 

Anitánál még nem voltam, de tervezem.

 

James9 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. augusztus 09. 16:00

Sziasztok!

Anita 27-ről és Hencikebabyről egy kis infót? előre is köszi

majom007 · Újonc (9 hozzászólás) · 2012. augusztus 07. 15:51

Én is Kármenről szeretnék kérdezni, ha valaki járt nála, írhatna pár sort. Nagyon tetszetős a leány!

ragadozó1 · Újonc (18 hozzászólás) · 2012. augusztus 07. 10:50

       Üdv mindenkinek!Kármenról tudna valaki infót írni?Köszi.

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 06. 15:59

Nekem nem szokásom fórumba írogatni,de nagyon elegem van a mocskolódásból főleg olyan illetőtől akinek még az utolsót is oda adtam és azt mondja rám,hogy megloptam!!!Nekem van elképzelésem az életben több lábon állok,de csak azt várom,hogy a sültgalamb a számba repüljön!!!Aki egy kicsit is ismer tudja milyen vagyok!!!Nem vagyok igénytelen se magamra se a környezetemre!!!!!Ezzel itt befelyeztem!!!Nyugodtan mocskolódjon csak!!!Szerkesztőség meg arra reagál amit ő jónak tart!!!Na pá nektek!!!

 

Santi · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. augusztus 06. 09:16

Azt gondolom, hogy a pénteki hozzászólásomban maximálisan betartottam a fórum szabályzatát. Eddig is tiszteletben tartottam, ezután is így teszek! Ezért is furcsa, sőt kifejezetten sértő számomra, hogy teljesen törölte a T. Szerkesztőség! Úgy vélem, hogy semmi bántót nem közöltem. A szabályokat sokkal inkább betartottam, mint azok a fórumozók, akik úgy írogatnak, mondanak véleményt a lányokról, mint a hentesüzletben szokás egy darab húsról. Őket még sem moderálják, pedig annyi a tisztelet a közléseikben, mint mackósajtban a brummogás. Na, mindegy! Az akkori közlendőmet juszt is megismétlem, döntse el ki-ki maga, hogy tiszteletlen, szabályszegő voltam-e. Íme a pénteki beírásom: " Ez az egész lopásos sztori nagyon szánalmas! Mesiben már korábban csalódtam, most meg Monában is csalódnom kell ( feltéve, ha igaza a történet). Sajnos Strausnak sok mindenben igaza van Mesit illetően. Itt már senkiben sem lehet megbízni?"

 

Strigi · Lelkes újonc (69 hozzászólás) · 2012. augusztus 03. 17:07

Szerencsére nekem ez már a telefonban lejött így el sem mentem hozzá. De ez még régen volt több hónapja, de most újra itt van és megint hirdet. Kérdem én, ilyen hozzáállással minek?

 

peterson88 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. augusztus 03. 14:58

Sziasztok

Stellárol tudtok valamit irni?

Lánykereső Szerkesztőség · 2012. augusztus 03. 14:11

Tisztelt Fórumozók!

 

Kérjük NE ebben a fórumban cseverésszenek! Arra ott a csevegő, dühöngő...

 


Téma indítva: 2010.02.26., 2413 hozzászólás összesen