Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. május 17. 23:41

 Ez a "haha" nagyon kellett a hozzászólás végén. Látom nem bírod abbahagyni a nevetést :-))

Szerintem valamelyik lúzer munkatársam volt. :-)

 

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. május 17. 23:36

 

 Most voltam kettesben is vele. Biztos nem felejtem el egy darabig. Olyat mondott amit mindig is szerettem volna hallani. Nem is tudta mennyire jólesik amikor mondta, pedig legszívesebben kiugrottam volna az ágyból örömömben. Furcsa szomorúság van rajtam mert holnap elmegy, de remélem még találkozom vele.Ezt az estét biztos nehéz lesz feülmúlni.

Kinga bőven hozzátett a hármas együttlétkor., engem letaglózott rendesen.

zs1987 · Őstag (377 hozzászólás) · 2017. május 17. 18:26

 Ebben az esetben nagy fába vágtad a fejszédet, ha Diamond mellett bevállaltál még egy lányt. :O Közülük csak Diamondnál voltam, ő tudom milyen, szóval az esetemben nem tudom elképzelni, hogy Kinga mit tudott volna még hozzáadni az együttléthez, hogy még teljesebb legyen, mert Diamond annyira kitöltötte az egészet. Tényleg az a bújós, kedves jellemű lány, aki a jó szex mellett még a pici lelkünkkel is foglalkozik. :)

 Bár a képeket végignézve, Kinga is jól néz ki. Gondolom nem véletlenül vállalnak egymással hármas együttléteket is, biztosan neki is hasonló lehet a jelleme, jól megérthetik egymást. :) Elhiszem, hogy azt se tudtad közben, hova nézz és nyúlj! :P :DDD

89765312 · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. május 17. 15:14

 

 Szia! Köszönjük,az élmény beszámolodat. Nagyon kedves vagy. Aranyos voltál, reméljük  mihamarabb találkozunk veled.. Puszi.. ;)

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. május 16. 23:20

Katartikus élményben volt részem. Kinga25 + Diamond30. Ez volt az első, hogy 2 nővel voltam egyszerre. Nagyon aranyosak, kedvesek, bujósak és megértőek voltak. Olyan volt mintha egy buliban lettem volna kedves ismerősökkel, akiket ezer éve ismerek. Mindketten odatették magukat a szexben is, egy rossz szavam nem lehet. Azt sem tudtam hova nézzek, nyúljak......

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. május 14. 17:23

 

 Szia! Érdekes teremtés lehet. Volt, hogy egyszerre hírdetett Zegen és Kanizsán illetve Zegen és Sopronban.

SunSunny · Újonc (4 hozzászólás) · 2017. május 14. 04:06

Sziasztok!  Barbika 29 nél volt már valaki? Mi a tapasztalat , ha igen... szerintem a fotói csalókás, csak növelni akarja  a népszerűségét :)

Lily35 · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. május 09. 20:25

 

 Szia köszönöm szépen amit írtál rólam! Várlak szeretettel máskor is!  Örülök hogy jól érezted magad! Puszi Lili

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. május 04. 23:41

Sikerült Fanny(28)-tól hazatalálnom. Sokkal vadabb volt mint múltkor. Egyáltalán  nem bántam. Már szinte az ajtóban lesmárolt.Órákig tudnám falni a melleit, ha nő lennék biztosan ilyen csöcsöket akarnék. Klasszikus szűk puncija persze hamar kivégzett. Kár, hogy ezek után magammal voltam inkább elfoglalva és nem azt élveztem ahogy átmegy kiscicásba. Nagyon tündéri olyankor.

kisboa · Kvázi-tag (123 hozzászólás) · 2017. május 04. 10:09

Hi! Van valakinek Marianról információja, akinek a Mártírok útján van /volt/ masszázsszalonja? Rendel még? Kössz!

Ginababa · Lelkes újonc (52 hozzászólás) · 2017. április 30. 18:34

 Nagyon szépen köszönöm :) aranyos vagy.. :) örülök hogy megismerhettelek :) 

 

szerintem a mínuszok többsége lányok vagy pártfogóik.. féltékenységgel lehet ezt magyarázni.. :) 

most ezt a hozzászólásomat is vagy le törlik, vagy ez is elég sok mínuszt fog kapni... :) mint mindig :) 

 

 

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. április 29. 19:56

Látom sok minuszolás van a Dorináról szóló megjegyzéseimnél is. Gondolom a Liliről szőtt leírásom is hasonlóan végzi majd. Legalább látnék ellenvéleményt leírva is. Amennyiben férfiak mínuszolnak nyugodtan írják le a tapasztalatukat, ha hölgyek akkor meg nőjenek fel a feladathoz és tegyék úgy a dolgukat, hogy ők is olvashassanak hasonló élménybeszámolót.

Igen, lehet hogy Dorina a szívemet is megérintette egy icipicit. Tudom, hogy játék az egész, de akkor is visszaadott valamit amit 10-15-20 éve nem éreztem. Lett némi önbizalmam. Egész felnőtt életem során volt párkapcsolatom  de most nincs. Ő megmutatta, hogy tudok még érezni és örülni együtt egy nővel. Rájöttem, hogy lesz még esélyem normális kapcsolatra.

Jöhetnek a mínuszok.

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. április 29. 19:24

Lili(43)-nál voltam.

Kiadós szexre vágytam, ezért választottam érett hölgyet. 1 órát voltam.  Nem is kellett csalódnom. Normális csók alap volt, ami nagy pozitívum. Az arc is teljesen rendben volt. Szexi rövid frizura, kemény segg, combok, szép lábak, kellemes tapintású bőr. Végig vidám volt, beszélgetni is jó volt vele. Pont jó ritmusú francia  zacsinyalogatással. Hátulról hatoltam bele, gumiban is kiváló punci. Érett nők kedvelőinek nagyon ajánlott. Én nem tartozom nagyon azok közé akik ezt a korosztályt favorizálják, de azt mondom aki tényleg csak jó szexet akar és már sokat csalódott inkább ilyen típusú nőt keressen. Késöbbiekben biztos megyek még.

 

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. április 26. 23:42

Ismét Dorinánál jártam, ezúttal 2 óráig maradtam. Egész éjjel kellett volna maradnom. Úgysem fogok ezek után aludni. Ugyanott folytatta ahol vasárnap abbahagyta. Teljesen olyan volt mintha munkából megfáradtan hazaérve, a feleségem fogadott volna. Minden gondolatomat kitalálja az ágyban, de szerintem azon kívül is. Már bánom, hogy nem vittem el a munkásnadrágom gombját felvarratni. Ez volt az első helyszín ahol elfogadtam a felkínált  innivalót. Én alapból tartózkodom az ilyesmitől, bár természetesen nagyon jólesik a kínálás. A végén még az extra kívánságomat is teljesítette, ami ídőtúllépést is generált de egy szót sem szólt miatta, pedig volt még dolga.

Költő vagy író lennék biztosan oldalakat tudnék írni erről a lányról, de én nem találom a szavakat. Meg kell ismerni.

Minden tiszteletem az övé.

 

Adon · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. április 26. 21:12

 

 Később láttam csak, hogy mit írt.

Egyre inkább úgy érzem, hogy meg kell látogatnom:P

zs1987 · Őstag (377 hozzászólás) · 2017. április 25. 20:45

  Pont egy kommenttel lejjebb írt róla galagonya99, hogy nagyon ajánlott lány! :) Az élménybeszámolója nem lep meg egyáltalán, mert már olvastam róla jókat a pécsi fórumban.

 

Ginababa · Lelkes újonc (52 hozzászólás) · 2017. április 24. 08:42

 

 Nagyon szépen köszönöm :)

Adon · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. április 24. 01:34

Dorina (pécsi) pár napig zegen...van infótok róla?

galagonya99 · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. április 23. 22:53

Dorinánál jártam. Minden tökéletes volt. Mindenhol akad negatívum, de én azokról nem szeretek írni. Nagyon kedvelem az összes lányt, senkit nem bántanék meg egy fórumon keresztül. Így persze lehet, hogy nem teljesen objektívek a hozzászólásaim, de amit írok az mind igaz. Most viszont, ha akarnék se tudnék semmi rosszat írni. A büdös életben nem éreztem ilyen jól magam egyetlen lánnyal sem, legyen az barátnő vagy szexpartner. Ennél barátnő fílingesebb barátnő fílinget el sem lehet képzelni. Ezt kerestem mindenhol. Kár, hogy csak ennyi jutott belőle. Mindig várni fogom.

 

kyssbela · Újonc (19 hozzászólás) · 2017. április 21. 15:09

 Zselykét nagyon ajánlom. Mosolygós, kedves lány. Ráadáaul még a teste is jó. Eddig 3szor voltam nála, minden alkalommal sikerült elégedetten, remegő lábakkal távoznom. Ha jól bánsz vele meghálálja, nem futószalag lány.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 834 hozzászólás összesen